Úžasná zubařka. Milá, profesionální a empatická. Mám hrozný strach ze zubařů, ale paní doktorka i sestřička mě dokážou vždy uklidnit (nakonec i vtipkujeme). Všem bych přála takový profesionální a lidský přístup.
Budínská Anna

výborná, milá, u věcí přemýšlí krok dopředu, to se jen tak nevidí, dávám 5 !! Tom

Úžasná zubařka. Profesionální přístup a empatie. Přešel jsem k ní od Sirotové a lituju každého ztraceného roku, kteréhož jsem to neudělal už dřív :)

velmi milá a příjemná

Moc milá a šikovná paní zubařka:)

Výborná péče, strach přejde už při vstupu do ordinace, člověk si uvědomí, že má ve svých rukou své zdraví. Doktorka i sestra velmi příjemné a milé.Děkuji.

Velice dobrá zkušenost. Začal jsem u ní na škole a teď za ní jezdíme 30 km i s dětmi!

Ano, velmi dobrý stomatolog.

Vynikající zubařka, velice milá k dětem. Díky ní nemají moje děti strach ze zubaře a starají se vzorně o své zoubky. Snaží se udělat pro pacienta maximum a to je myslím důležité. Sestřička je taky bezvadná. Díky holky!

zubařka je milá,ale strach mám i z ní.Pája