MUDr. Boris Skulina

Gynekolog Více

Lipník nad Bečvou 1 adresa

Gynekologická ambulance Lipník nad Bečvou
Jezerská 537, Lipník nad Bečvou

Pan doktor, je lékař na svém místě a kdyby těch hvězdiček tady bylo víc tak by je měl všechny....Je jedním z těch kterému můžu děkovat za život. Děkuju Věra Kačíková

Pan doktor Skulina je velice milý ,vstřícný,ochotný,zodpoví veškeré dotazy. O mne se hezky postaral v průběhu mého prvního těhotenství a zároven i dorodil naše první dítě.
Taktéž musím připomenout milou a usměvavou sestřičku :-)
Vřele p.doktora doporučuji.

Maximálně spokojená...neměnila bych...chodím k němu už několik let a odrodil si i mé první dítě...Snad se tak i zadaří u druhého...nedám na něho dopustit!!!!

Jsem s tímto doktorem velmi spokojená, mám 2 zdravé děti a zatím si nemůžu stěžovat. Sestra ve stejné ordinaci mi absolutně nevadí, navíc u porodu je sester víc a berou to též jako svou práci. Možná jestli to nebude osobní komplex pacientky. Mimochodem k těm předešlým negativním reakcím - bohužel doktoři si své pacienty vybírat nemohou.

Pan doktor Skulina je výborný doktor. Jsem s ním velice spokojená. Vždy mi vše dobře vysvětlí, je příjemný, usměvavý, ochotný a má i smysl pro humor, což je bonus navíc:). Při prvním těhotenství jsem chodila k jedné gynekoložce a těhotenství nečekaně skončilo o dva měsíce dřív předčasným porodem (což samozřejmě své tehdejší paní doktorce nedávám za vinu, prostě se to stalo...naštěstí vše dopadlo dobře:)). Když jsem zjistila, že jsem podruhé těhotná, šla jsem na kontrolu a zrovna ordinoval pan doktor Skulina, tak jsem už u něj zůstala celé těhotenství. Celou dobu mě pečlivě hlídal, staral se o mě maximálně vzorně. Ve třicátém týdnu se mu nezdála pevnost čípku a okamžitě mě poslal do nemocnice. Týden jsem si sice poležela v nemocnici, ale díky němu jsem druhé dítě donosila až do konce. Moc jsem mu vděčná za včasnou diagnózu a za to, že jsem si už druhý porod mohla užít bez stresu. Nesmím samozřejmě zapomenout na sestřičku- je to usměvavé sluníčko, vždy ochotné a příjemné:):):)

Příjemný odborník

Diskrétní, příjemný, vstřícný, skromný, ochotný.

Pana doktora mi doporučila kamarádka a také jsem o panu doktorovi slyšela i od známých...můj původní gynekolog se chystá do penze a tak jsem se rozhodla nač čekat...přejdu k Mudr.Skulinovi...V Hranicích již bylo plno,tak jsem začala jezdit do Lipníka...Zatím na mě pan doktor působí chladně!!!Nemluví,nic nevysvětlí,je nesmělý a pořád musím myslet na to,na co všechno se mám zeptat...Jsem ted těhotná,pan doktor doktor mě prohlédne a řekne,že je to dobré a nic víc..Ultrazvuk jako by nebyl...zatím jsem měla pouze dva a to jen v Olomouci.Poslední návštěvu byl nepříjemný...Připadala jsem si jako bych ho chudáka obtěžovala....Jsem zatím zklamaná,ale poněvadž jsem těhu..nemínim si hledat nového..toto zvážím,až porodím a jestli mě nakonec pan doktor přesvědčí....zatím je to na bodu mrazu...Další tragédie je vybavení ordinace a samotná sestřička v ordinaci.Gynekologie je už tak hodně intimní věc a řešit před ní problémy je hrozné..není žádné soukromí mezi doktorem a pacientem...vše sestřička slyší a bůhví,jestli si to nechá pro sebe..posledně jak mě pan doktor vyšetřoval v poloze "vítám vás"..stála kousek ode mne a viděla úplně vše...nejsem stydlivá,ale toto mi bylo nepříjemné..
Další kontrola mě čeká za 14 dní,už ted jsem zvědavá,jak se bude pan doktor chovat a jak moc bude ochotný udělat mi třeba foto..a tak vůbec...:-( :-(

Dobře, jak píšete. Je nejlepší!Mám krásného syna, zdravého, poslušného, teď si zvyká na školku a už dostal za úspěch dva smajlíky na ledničku. Jsem šťastná, že ho mám a nezvdala jsem to. Nikdo nikdy nepochopí, čím jsem si prošla!!!!!!!!!!!!!!! Takže děkuju Bohu, za krásného a zdravého syna. Děkuji...a pane doktore Vám plno úspěchů přeji...

Pan doktor je vynikající gynekolog, je laskavý, milý, příjemný a moc hodný. Nikdy nic nezanedbá a odpoví na všechny mé otázky. Mám s jeho péčí ty nejlepší zkušenosti, plně mu důvěřuji a návštěvy u něj jsou pro mě příjemným zážitkem. Musím pochválit i jeho příjemnou sestřičku z Lipníka, která se vždy pěkně usmívá :)