Ord. praktického lékaře pro dospělé
Doly Bílina, Bílina

Léčil mě jen antibiotiky... a přehlédl zápal plic..., testy které si vyžádala doktorka z neurologie mi neudělal se slovy,že jsou zbytečné.Při přestupu k jiné lékařce jsem zjistila jaké vyšetření mi provedl díky lékařské zprávě,o kterých jsem ani nevěděla...( např. nohy neotékají...mé nohy nikdy neviděl, menstruační bolesti...atd), jediné co umí je podívat se do krku baterkou, poslechnout srdce a napsat antibiotika... přirovnat ke zvěrolékaři..

Pan doktor je super chlap po všech stránkách, nebýt jeho možná už jsem tu nebyla je ochotný a příjemný nezažila jsem tak ochotného obvodního lékaře.Pokud za ním jdete s prosbou, vysvětlením vůči sobě a nebo rodině tak není problém a navíc pokud k němu chodíte tak pomůžu i dětem.

Docela mne šokoval názor Bumbrlíčka.Nejen že tlak máme všichni změřený kdykoliv vejdeme do ordinace,ale nemusíme jezdit na internu když potřebujeme EKG nebo jiné předoperační vyšetření.Všichni které znám jsme velice spokojeni.Nikdy se nám nestalo že marodní by bylo na požádání.Když je třeba,dostaneme doporučení k odbornému lékaři.Tak nevím ,kde Bumbrlíček byl ... nebo zda se mu zdál zlý sen...

Sestřička Verunka je fakt kočka a je moooccc sexy. Martin F.

Absolutně nesouhlasím s těmi dvěmi předchozími příspěvky. Osobně jsem měl možnost vyzkoušet několik praktických lékařů a musím zcela odpovědně říci, že p. Aulický je absolutně nejlepší. Je to doktor, který má vysoké odborné znalosti, příkladný přístup k pacientům, výbornou organizaci práce (nikdy nečekám v čekárně nepřiměřeně dlouho), nechybí schopnost empatie a v současné době si pořídil i velmi pěknou a ochotnou sestřičku. Já osobně jsem velmi spokojen a nezbývá než si přát více takových lékařů. MF

Pán doktor je velmi zodpovědný, umí naslouchat k pacientům a ví jak léčit. Vřele doporučuji.

Doktor který zná svou práci.