Adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Doly Bílina, Bílina

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil

Léčil mě jen antibiotiky... a přehlédl zápal plic..., testy které si vyžádala doktorka z neurologie mi neudělal se slovy,že jsou zbytečné.Při přestupu k jiné lékařce jsem zjistila jaké vyšetření mi provedl díky lékařské zprávě,o kterých jsem ani nevěděla...( např. nohy neotékají...mé nohy nikdy neviděl, menstruační bolesti...atd), jediné co umí je podívat se do krku baterkou, poslechnout srdce a napsat antibiotika... přirovnat ke zvěrolékaři..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J

Pan doktor je super chlap po všech stránkách, nebýt jeho možná už jsem tu nebyla je ochotný a příjemný nezažila jsem tak ochotného obvodního lékaře.Pokud za ním jdete s prosbou, vysvětlením vůči sobě a nebo rodině tak není problém a navíc pokud k němu chodíte tak pomůžu i dětem.

I
Ověřený profil

Docela mne šokoval názor Bumbrlíčka.Nejen že tlak máme všichni změřený kdykoliv vejdeme do ordinace,ale nemusíme jezdit na internu když potřebujeme EKG nebo jiné předoperační vyšetření.Všichni které znám jsme velice spokojeni.Nikdy se nám nestalo že marodní by bylo na požádání.Když je třeba,dostaneme doporučení k odbornému lékaři.Tak nevím ,kde Bumbrlíček byl ... nebo zda se mu zdál zlý sen...


Sestřička Verunka je fakt kočka a je moooccc sexy. Martin F.


Ověřený profil

Absolutně nesouhlasím s těmi dvěmi předchozími příspěvky. Osobně jsem měl možnost vyzkoušet několik praktických lékařů a musím zcela odpovědně říci, že p. Aulický je absolutně nejlepší. Je to doktor, který má vysoké odborné znalosti, příkladný přístup k pacientům, výbornou organizaci práce (nikdy nečekám v čekárně nepřiměřeně dlouho), nechybí schopnost empatie a v současné době si pořídil i velmi pěknou a ochotnou sestřičku. Já osobně jsem velmi spokojen a nezbývá než si přát více takových lékařů. MF


Pán doktor je velmi zodpovědný, umí naslouchat k pacientům a ví jak léčit. Vřele doporučuji.


M

Doktor který zná svou práci.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu