Adresa

Ord. prakt. lékaře - gynekologa
Školní 129, Příbram

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

36 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil

Zajímalo by mě kdo pořád rozhlašuje fámy o zdravotním stavu pana Matouška. V ordinaci jsem často a rozhodně tam pan doktor neordinuje.
Každopádně je to výborný gynekolog, který umí rozesmát, uklidnit a zároveň pomoci.

M
Ověřený profil

Aktuální informace o zdravotním stavu pana doktora jsou takové, že vše zlé by mělo být zažehnáno a pan doktor již opět ordinuje. Zatím prý jenom 1x do týdne, ale zaplať pán Bůh za to!
Pane doktore, hodně zdravíčka! Děkuji za všechno!

N
Ověřený profil

Díky péči p. dr. Matouška je dnes, Ondrovi 13 let.


J
Ověřený profil

Informace o smrti pana doktora je lživá a nechápu jak je možné, že někdo napíše takovouto informaci na internet. Pokud chcete psát o něčí smrti, mělo by se to zakládat na pravdivosti a nevytvářet mylné a klamavé zprávy. Nerozumím, jak si to dotyčná může dovolit. Vůči panu doktorovi a jeho rodině je toto velmi hloupé. Je to takový hyenismus.


K
Ověřený profil

Ještě 28.4. to nebyla pravda a také se to říkalo, dnes jsem tuto smutnou zprávu opět slyšela. Doufám, že to není pravda. Prý se našel vhodný dárce kostní dřeně, takže jenom věřím, že to tak je. Díky panu doktorovi se mi narodila živá holčička. Nebýt jeho, nebyla by tu. Do konce života mu budu vděčná!


1

Nevím zda se to k Vám doneslo... Bouhužel pan doktor zemřel..


M
Ověřený profil

Pan doktor Matoušek je skvělý doktor. Pomohl mi i s problémy s močovým měchýřem. Chodím k němu od 17 let a při první návštěvě mi byl skvělou oporou. Vždycky se zajímal a snažil se mě uklidnit velice klidným přístupem. On i sestřičky vytváří úžasné prostředí, které jsem jinde nezažila.
Moc děkuji za pomoc, ochotu a Váš přístup.


D

Pane doktore, nevím, zda tyto komentáře občas pročítáte, ale v danou chvíli je toto pro mne zřejmě jediná možnost, jak Vám vyjádřít svou obrovskou podporu a moc Vám poděkovat za Vaší podporu, která se mi u Vás v ordinaci vždy dostala. Nejste jen můj gynekolog, ale jste i můj psycholog a já nikdy neměla ostych se Vám svěřit se svými problémy. Jak ráda bych Vám nyní pomohla. Děkuji Vám za ty roky, co jsem k Vám mohla chodit a budu se těšit na tu další spoustu let, co se u Vás v ordinaci budeme opět setkávat. Držím palce a děkuji!!!!! D. Šourková


G
Ověřený profil

Je to velmi dobrý lékař, jeho přístup je úžasný. Tento lékař má cit i pro úzkostné pacienty. Mě hodně pomohl, mám velký strach z lékařů, ale Pan doktor mě svým skvělým přístupem přesvědčil že se není čeho bát a za to Vám moc děkuji Pane doktore. Moc Vám držím palečky at se nám brzy uzdravíte:)


I

Pan doktor Matoušek je lékař před kterým smekám, je výborný odborník a má skvělý přístup k pacientkám. Ve své ordinaci se svým příjemným kolektivem sestřiček vytvořil téměř domácí prostředí. Chodím k němu 20 let a neměnila bych. Jeho péče je bezchybná a starostlivá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu