Adresa

Praktický zubní lékař
Letkovská 2, Oslavany

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce už roky i s dětma a nemám jedinou připomínku. Já, která měla ze zubařů vždy naprosto panickou hrůzu, jsem v čekárně naprosto v pohodě, protože mě od paní doktorky nikdy nic nebolí!!!! O tom se mi mohlo u předešlých lékařů jen a jen zdát!! Paní doktorka je strašně příjemná, milá, srdečná, ochotná a sympatická, zákroky od ní nebolí, má moderní vybavení ordinace, prostě žádná chybička, doporučuji všem!

M

Paní doktorka vždy ochotně provedla ošetření zubů v tom případě, kdy moje doktorka nebyla přítomna v ordinaci, v době dovolené a pod. Paní doktorku Holáňovou považuji za velmi dobrou zubní lékařku.Doporučuji ostatním pacientům.

P

Doporucuji pani doktorku, jsem s ni velice spokojena. Dojizdim za ni 30 km jiz nekolik roku., Pokud jsem mela bolesti, ochotne mne osetrila i o vikendu nebo po pracovni dobe. Dokonce jednou pro mne zajela k vlaku vlastnim vozem, abych stihla zpatecni spoj domu!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu