Bohdan Kubíček, zubař Havířov

MUDr. Bohdan Kubíček

Uložit

Zubař Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Stromovky 9a, Havířov
Klinika U Stromovky

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Klinika U Stromovky Jiný

Pan doktor posledních několik let nestíhá a bohužel se to podepisuje na pacientech. Jsem jeden z nich, který byl nucen odejít. Na prevenci mi bylo sděleno, že mám vše v pořádku, u jiného doktora bylo nalezeno 9 kazů a plno nedodelanych zubů. Nejsem první ani poslední. V mém okolí pátá zkušenost a u nového lékaře, žádné překvapení, že přicházím právě od pana doktora. Pan Kubíček je milý, ale to je tak vše. Jeho kvality jako na začátku jsou už dávno pryč!

V
Ověřeny pacient

Pan zubař je velmi vstřícný, ochotný, vše rád vysvětlí a snaží se vždy vyhovět na 100%. Setřička milá a stále úsměvavá. Celá rodina k němu chodíme velmi rádi. Za mou rodinu mohu vřele doporučit.

Ověřeny pacient

Velice dobrý zubař, kterého navštěvuji již přes 9 let. Do dnešního dne nebyl jediný problém, vše vysvětlí předem a v průběhu zákroků komunikuje. Vřele doporučuji, chodí celá rodina a už i přátelé.

J
Ověřeny pacient

Pan zubař je velice milý a ochotný cokoliv vysvětlit a poradit.Jsem velmi ráda ,že jsem jeho pacientkou.Celá moje rodina k němu chodí a dcera se konečně přestala bát zubařů :)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti