Celomed s.r.o., interna, gynekologie
Masarykovo náměstí 18, Zábřeh

Umístění: Celomed s.r.o., interna, gynekologie

S panem doktorem nemám jedinou špatnou zkušenost. Poprvé jmě k němu přivedla máma jako dospívající holku kvůli bolestivé menstruaci (myslím tím, že jsem při tom běžně omdlévala za chůze). Zde můžu potvrdit, že sice bylinky nabízí, ale opravdu nenutí (ale musím říct, že mně tenkrát opravdu pomohly). Ale budete-li chtít antikoncepci, předepíše Vám ji.
Hlavně ale musím ocenit jeho přístup. Asi před rokem se mi rozhodil cyklus a navíc jsem začala trpět na bolesti v podbřišku, kvůli kterým jsem obchodila ještě několik lékařů bez výsledku. Pravděpodobná příčina (cysty na vaječnících) se sice našla až na třetím vyšetření, ale po celou dobu byli pan doktor i sestřičky velmi chápaví a empatičtí. Nikdy jsem neslyšela, že jsem hypochondr nebo že si vymýšlím (což není u nás vždycky samozřejmé).

Umístění: Celomed s.r.o., interna, gynekologie

K panu Haltmarovi dojíždím již řadu let z Lanškrouna a nikdy nelituji projetého benzinu ani času, protože za takovým lékařem je radost zajet!:-) Vše od jeho lidského přivítání a upřímného zájmu o vaši osobu až po možné alternativní řešení vašich problému je velice sympatické a přeji si více takových doktorů. Má dlouholeté zkušenosti a přesto svou práci dělá rád.

Umístění: Celomed s.r.o., interna, gynekologie stehovani

Na p. Haltmara si nemuzu stěžovat . Naopak mi vysvetlil podrobneji me gyn.potize nez predesli gynekolog . Doktor Haltmar vždy byl mili , prijemny . Jeho civil v praci mi nikdy nevadil a nabizeni preparatu v ordinaci taky ne , je na nas jestli koupime nebo nekoupime. Pouze jednou jsem preparat koupila ( na jatro ) a nikdy nebylo ze strany lekare ani zminka me neaktivity k nakupu preparatu. p. Haltmarovi chodim 3 roky.

Umístění: Celomed s.r.o., interna, gynekologie Preventivní prohlídka

Chodím k panu doktrovi už 4 roky, vždy bylo vše v pořádku a prohlídka proběhla bez problémů. Ovšem na dnešní prohlídce jsem byla trochu nervozní a nemohla se uvolnit. Pan doktor mi dělal zrovna stěry z děložního čípku a tentokrát to teda dost bolelo, i prohlídka. Poté ze mě vytáhl tu špejli i s krví, vyděsilo mě to, ale on na to vůbec nic neříkal, ještě do teď mě bolí břicho a doufám, že příští návštěva už bude bez potíží. Opravdu nechci odcházet s krví a bolestí. Trochu trpělivosti by rozhodně neuškodilo.

Moje pritelkyne chodi k Mudr Haltmarovi cca 12let. .Presla od klasickeho gynekologa k nemu. MELA v 20 letech predrakovinovy nalez n deloznim cipku. Uz ji doporucovali operaci v nemocnici v Sumperku. Buh vi jak by to tenkrat dopadlo .kdyby sla. Dnes ma 33let a mame 2deti.Chodi na pravidelne kontroly k panu Haltmarovi..Nikdy ji nic nevnucuje.predepise ji ty preparaty a zalezi pouze na ni jestli si.je koupi nebo ne..Mudr Haltmar nabizi alternativu a zalezi na vas jestli ji vyuzijete nebo ne. Predchozi gynekolog ji posilal na operaci i s blbou cystou .sla do sumperka . To byly nervy. A celkem zbytecne.ted kdyz ma nahodou neco takoveho dochtor Haltmar ji predepise to svoje a vzdy se ji to nejak vstrebalo a vymyzelo. Proc rezat do zenske nebo obecne do cloveka kdyz se nemusi ze, jak pise pani prede mnou jedina nevyhoda u dochtora Haltmara je to priserne cekani .objednate se na 10a vezme vas v 11no.hruza to zname. Uz s tim do predu pocitam. Tak abych to shrnul mudr.Haltmar zachranil mou pritelkyni pred vykuchanim. Mame 2 deti jedno predcasne. Ale druhe se narodilo dobre v terminu. Diky jemu a jeho preparatum .Stalo to tisice ne stovky ale moje donosila a jsem vdecny mudr Haltmarovi a kdykoliv se na nej s duverou obratime
Ova

Toho pána bych už nikdy nechtěla potkat. Můj poslední porod jsme zvládly skvěle pouze s porodní asistentkou, ale ve chvíli, kdy nastala komplikace (nedařila se mu ze mě vytáhnout placenta) se z něho stal neuvěřitelně necitelný a poté i sprostý člověk. Po půl hodně, kdy mě hodně bolestivě mačkal na břicho a já jsem si už stěžovala, že je to velmi bolestivé mi doslova řekl, že jestli chci tak mi zahrábne až do krku a dostane to ze mě. Zachránilo mě, že jsem se dotkla jeho ruky-čímž jsem narušila sterilní prostředí odešel a řekl, že do půl hodiny pokud to nepůjde samo, tak na sál. Když odešel upozornila jsem sestřičku, že potřebuji na malou - vycévkovala mě a bez problému placentu vytáhla. Zkušený doktor by měl vědět, že močový měchýř může překážet.... a i kdyby nevěděl, tak to chování bylo neuvěřitelné. Nakonec poblahopřál mému muži k narození dcery- na mě se ani nepodíval. Byl to pro mě opravdu otřesný zážitek. Lenka B

K MUDr. Haltmarovi jsem se registrovala když jsem plánovala založit rodinu (k předchozímu MUDr. jsem neměla důvěru). Jeho přístup byl velmi milý, ochotný. Hlídal mi obě těhotenství a vše probíhalo v pořádku. Při jakýmkoliv problému vždy důkladně vyšetřil, řádně přeléčil. Vždy vyslechl můj názor a vyšel mi vstříc. S jeho péčí a přístupem jsem byla maximálně spokojená. Velmi pozitivně bych hodnotila i přístup sestřiček. Které jsou taktéž ochotné, příjemné. Jediný negativ by bylo snad jen, že málokdy jdete na řadu v čas, na který jste objednaní. Ale to je zanedbatelné mínus oproti péči, která vás čeká v ordinaci. Pane doktore i sestřičky, moc Vám děkuji za péči, kterou jste mi jako pacientce vždy věnovaly.

Už nikdy více! Doktor byl v civilu, žádný bílý plášť. Na prvním vyšetření mi předepsal bylinný preparát asi za 500,-. Přípravek ještě ten den šel můj přítel vrátit sestřičce (samotné se mi tam nechtělo). Za měsíc jsem měla přijít na zákrok. Pan doktor se hned do mě opřel, takovým způsobem, že jsem musela odejít z ordinace (žádný zákrok se nekonal, takže zbytečné předchozí vyšetření a cesta). Při odchodu jsem ještě zaslechla, jak mě posílá do …. tak jsem za sebou bouchla dveřmi. Vyletěl z ordinace a pustil se do mě ještě v čekárně. Jak si prý dovoluji bouchat dveřmi. Tam ho zarazil můj přítel, který tam na mě naštěstí čekal. Doma jsem to celé obrečela…

Pana doktora navštěvuji již několik let a jsem naprosto spokojena . K pacientkám má lidský , chápavý a laskavý přístup .

S posledním příspěvkem teda nesouhlasím!!! Pan doktor mě i několika kamarádkám velmi zásadně pomohl, mě zachránil život. Je to velmi laskavý a vzdělaný člověk, který mi vždycky odborně a dobře poradil. Naopak co vím, je vyhlášený jako kapacita!!!!!