Umístění: Jiný

Velmi doporučuji. Před ošetřením mi pan doktor vše potřebné vysvětlil a průběh byl mnohem lépe zvladatelnější. Důslednost a kvalita ošetření je zde na maximální úrovni.

Dnes jsem byla s detima v ordinaci u pana doktora.Deti na pravidelné prohlídce a já preventivní prohlídce+trhání jedne 8.Pan doktor svým laskavým,ohleduplným,vstřícným a profesionalnim jednanim naučil staršího synka (6 let) nebát se lékařů a dnes stejně tak s pochopením přistupuje i k mladší (2roky) dceři. Sama jsem se trhání 8 bála,nikdo mi v zivote nic v ústech neumrtvoval.Nakonec pro mě byl tento krátký a pro mě novy zákrok ve výsledku temer pohodovým a klidným bez nepříjemných pocitu .Dekuji panu doktorovi za jeho vstřícné,empatické a profesionální jednání.Radi jej opět za půl roku navštívíme,Zemanovi:).

Umístění: jiné místo sanace chrupu

Od dětství jsem díky jednomu vyhlášenému "umělci" trpěl zubařofobií.. (neznám ten správný termín). Prostě jsem se ke každé návštěvě 2 roky přemlouval a pak se plížil už z náměstí, jaký jsem měl strach. Pan doktor Blažek mě svým laskavým a profesionálním přístupem tohoto strachu téměř úplně zbavil a jsem rád, že jsem jeho klientem. Nyní chodím pravidelně a bez svíravého strachu. Udělal pro mě svým chováním opravdu moc.

Umístění: jiné místo Bolest zubu

Vynikající profesionální doktor. Pomohl mi od bolesti, která mne trápila téměř dva týdny a moje kmenová zubařka tvrdila, že to přejde :-( Ošetření u tohoto doktora bylo na úrovni a bezbolestné :-)

Profesionální přístup, moderní vybavení a laskavé jednání. Pan doktor dává člověku pocit, že návštěva zubaře nemusí být traumatizující, moc ráda půjdu za půl roku zase na prohlídku, tentokrát bez strachu ze zubaře.