Dermatologické vyšetření

Fototerapie

Kryoterapie +2 Více

Vyšetření kožních stěrů

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Lékařka oboru dermatovenerologie, zabývající se celým spektrem kožních onemocnění. Je specialistkou na práci s korektivními a cévními lasery. V letech...

Dermatologické vyšetření

Fototerapie

Kryoterapie

Venerologické vyšetření

Vyšetření kožních stěrů

X

1 / 1
K paní doktorce chodíme (chodily jsme) s dcerou docela dlouho. Většinou jsme se v ordinaci nezdržely déle jak 10 minut. Nevzpomínám si, že by problém, který jsme kdy měly, nebyl vyřešen. Bohužel paní doktorka má dlouhé lhůty k objednání. Dcera má nyní na obličeji šílenou svědivou vyrážku, která vypadá jako akné, ale není to klasické akné. Objednaná je až v listopadu. Paní doktorka má vyvěšené ordinační hodiny na stránkách polikliniky. Nikde není napsáno, že podmínkou k přijetí je objednání. Ve čtvrtek ordinační hodiny i odpoledne 12:30-13:30 h. Dcera už byla nešťastná, tak jsem jí tam první týden v říjnu hnala, že ji paní doktorka jako akutní případ snad vezme. Bohužel se tak nestalo. V čekárně nikdo nebyl. V ordinaci také ne. Dcera čekala do 13:15h kdy doktorka se sestrou přišly. Chování bylo více než překvapivé. Lékařka dceru poslala pryč, že není objednaná s tím, že to není životně důležité. Říct mladému člověku v takové situaci, že to není životně důležité,…už to je špatné, nehledě na to že to fakt akutní problém byl. Žádný jiný pacient paní doktorku nezdržoval. Takže nebyl důvod v ordinační době nevzít pacienta. Dcera z toho byla samozřejmě v šoku. A já také..…hned mi to běžela říct. Nebudu to dál rozvádět…. Ještě chvíli to vydržela, ale pak už navštívila jinou lékařku, která ji ochotně vzala. Diagnóza – akutní zánět kůže. Tři masti a antibiotika na měsíc a půl. Nevím, jestli léčba dopadne dobře. Nechci ale ani domyslet, v jakém stavu by byla, kdyby čekala do listopadu. A nedokážu si představit, v jakém stavu musí člověk přijít, aby byl v této ordinaci přijat.

S paní doktorkou jsem velice spokojený, hned při prvním setkání byla velice vstřícná a milá a dokázala mi ihned pomoci. Trpím atopickým ekzémem již od dětství a nikdo si s tím nevěděl rady až do teď. :)

Paní doktorku mohu jen doporučit všem. Delší dubu jsem se trápil s ekzémem v podpaží a nyní po několika návštěvách u paní doktorky jsem konečně pocítil výrazné zlepšení. Je to úleva :o)))).

Paní doktorka je odborník na svém místě . Předtím jsme se trápili s problémem přes dva roky, po příchodu k ní, bylo během měsíce po problému. Je milá, chápavá, vždy vstřícná, ale hlavně své práci rozumí.

Paní doktorka je mistr ve svém oboru!Opravdu doporučuji všem co mají nějaký problém.Mě už mnohokrát pomohla a to na výbornou!Je milá vstřícná ráda poradí a zkonzultuje daný problém.
Petra

C

Lidský a úžasně vstřícný přístup k problému. Je vidět odborník každým coulem a obdivuji její přehled co se týče všech nových metod léčby. Byla připravená mě přijmout kdykoli i mimo pracovní dobu včetně víkendu.

Děkuji paní doktorce Žuffové, i její sestře za profesionální přístup a ochotu. Byl jsem s nimi velmi spokojený při mém léčení.
Michal S.

Musím tuto lékařku a její léčení za cca 1,5 roku ohodnotit. Za celou dobu se snažila různými způsoby /vypalováním, trháním, prášky a různými mastičkami/ u syna odstranit bradavice na rukou a hlavně na palci ruky pod nehtem. Nepovedlo se. Je jen škoda, že nelze příložit foto. Po mém zásahu a změně lékaře za 5 týdnů vše vyléčeno Verrumalem. Proč se syn musel trápit 1,5 roku? U rozpadlých rodin preferuje lékařka jen matky ač "práva" k dítěti mají oba rodiče stejné.
U jiných případů může být lékařka hodnocena jinak a může být i odborníkem.

Jsem velmi spokojena, paní doktora je velmi milá. Vyléčila mi těžkou alergickou reakci. Děkuji!

Byla jsem velmi spokojena s péčí paní doktorky. Vstřícná a milá, moc mi pomohla.