Zubní ordinace
U Svobodáren 176, Hrádek

S paní doktorkou jsem byla spokojená, ale jen do té doby, než jsem sama začala pracovat v oboru. Šla jsem na preventivní prohlídku s tím, že jsem věděla o dvou kazech ze školy. Paní doktorka mi udělala prevenci a řekla, že jsem bez kazu! Okamžitě jsem přešla jinam, kde mi potvrdili ty dva kazy a navíc našli třetí!!!

U paní zubařky jsem byla deset let.Mohu ji doporučit těm, kteří se bojí vrtání. Za celou dobu mi maximálně vyčistila zubní kámen. Zub, ze kterého mi vypadla plomba nechala otevřený s tím, že pokud to nebolí, není důvod ho spravovat. Kazy žádné neobjevila. Přešla jsem k jiné zubařce, která mne upozornila na 5 kazů, nutnosti opravit plomby a doporučila mi vytrhnutí 8mých zubů, které mi deformují oblouk.

Vyborna

bezva zubařka,chodím k ní už několik let a vždy super,zachránila mi už spoustu zubů....takže mám čím kousat.Vřele doporučuji!!Takových by mělo být více co se umí slušně chovat k pacientovi a ještě mu pomoci od bolesti. :))

S paní zubařkou jsme moc spokojeni. Léta k ní chodíme celá rodina. Snaží se co nejméně zuby vrtat, je pečlivá, ochotná, příjemná. Moc si jí vážím a neměnila bych. I když delší dobu bydlím v Plzni, vyplatí se mi za ní dojíždět do Hrádku.

Dobrá, ochotná

výborná stomatoložka, milá, ochotná, vždy ráda pomůže

zubařka na svém místě nedáme na ní dopustit i když to kolikrát bolí, ale je opravdu nejlepší

nejlepší