Kuchařovická 11, Znojmo
Praktický lékař pro dospělé

Jelikož jsem nemocná již mnoho let a mám velké zkušenosti i hospitalizací na různých odděleních, troufám si tvrdit, že mohu posoudit jaký je kdo lékař. Pani doktorka Svobodová patří mezi ty, kterých je bohužel velmi málo. Nejen, že je odbornicí, ale ví jak s kterým pacientem jednat, nedělá ji problém poslat pacienta k odborníkovi (což málo který lékař dokáže, protože má obavy, aby nevypadal, že něco neví). má velkou trpělivost i s problematickými pacienty. Takto bych mohla o pani doktorce psát dlouho. Přeji každému, aby měl takové štěstí jako my pacienti pani doktorky Svobodové. Kéž by bylo více takových lékařů. Pani doktorko moc a moc Vám za vše děkuji. Alena Smíšková

Našel jsem si paní doktorku a dostal jsem na ní odporučení opravdu je kapacita. O cokoliv ji požádám neodmítne a vidí že mám problémy které se pak výsledkem vyšetřením potvrdí. Je ochotná a snaží se pomoct.Sestřička je taky hodná a ochotná. Doporučuji. Jan Ludvík.1978

Paní doktorku neznám osobně , ale pokud napíše do potvrzení na řidičský průkaz že je žadatel schopen BEZ PODMÍNKY na sk.B, když nemá horní končetinu, je bud slepá nebo si myslí že se auto řídí zubama. Děs !!!!

Ano, doktorka je dobrá, sestra moc příjemná... Akorát... nevím... sice mě vyslechne (doktorka), ale občas mám pocit, jakoby mě chtěla mít rychle vyřízenou, když se pak dodatečně na něco zeptám nebo ještě něco řeknu, přijde mi jako by jí to i vadilo, vždycky odpoví, ale hodně stručně. Často ani neřeknu všechno, protože si na všechno hned nevzpomenu a nechci ji pak otravovat. A taky mi občas vadí, že za sebou člověk nemůže zavřít dveře, když k ní vchází. Nepřijde mi to moc diskrétní. Vůbec nic nemám proti sestře, ale není mi to příjemné, zvlášť když tam sestra má jiného pacienta.

Paní doktorka je nelepší kterou jsem,kdy měla je ochotná vše vyřeší ,tak aby se člověk co nelépe uzdravil.

Vizitkou dobrého doktora je pořád plná čekárna, což u paní doktorky je. Toto je snad jediné mínus pro pacienty, ale jinak co dodat? Příjemná a šikovná sestřička a paní doktorka ochotná a důkladná. Chodím za nimi rád.

K paní doktorce Svobodové chodíme celá rodina. Moc nám všem pomáhá. Je obětavá,svědomitá a milá. Za všechno bychom ji chtěli poděkovat a hlavně ji přejeme zdraví, aby mohla nás nadále uzdravovat. Paní doktorka i sestřička jsou opravdu skvělé. Tam se pacient vůbec necítí jako lákaře. Já osobně tak chodím velice ráda.
Paní doktorko vám patří velké děkuji.

O

je neuvěřitelné, co dokáže udělat pro pacienty i se sestřičkou jsou dokonalý tým

Velmi dobré.

lidská.přístupná.ochotná,rozumná a umí.. je prostě OK..))