Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Horní Valy 4, Hodonín
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

Naprosto skvělá paní doktorka. Když jsem měl vysoké horečky, neváhala a přijela až ke mě domů, jelikož jsem nebyl schopný ani jít. Velmi osobní a vstřícný přistup. Stejně skvělý člověkjako její maminka! D.G.

H
Ověřeny pacient

Výborná lékařka, na pacienta se dívá komplexně s různými souvislostmi, nikoliv jen jako na další ohraničenou diagnózu. Takových lékařů je jako šafránu.

L
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem nadmíru spokojený, nové pacienty nebere už asi třetí rok, jenom náhodou jsem se k ní dostal přes kolegyni v práci.

V
Ověřeny pacient

Paní doktorka nedokáže rozeznat kožní plíseň od výrazně ohraničeného vpichu hmyzem, infekce - borelie. Názor ať si udělá každý sám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

Osobní přístup se snahou pomoci je věc, která se často nevidí. A to i v případě, že ordinuje v odpoledních hodinách, kdy je únava již na velmi vysokém stupni. Odbornost se mi posuzovat nepřísluší, ale nikdy jsem nemusel vyhledat jiného lékaře, což je myslím dostatečně vypovídající

P
Ověřeny pacient

Když lidé nedodržují ordinační hodiny a v době, kdy už by lékař měl brát jen ty objednané, přijde pět dalších a domáhají se ošetření jako akutní případy nebo chtějí jen nějaké razítko, recept apod., tak se holt čekací doba o pár hodin protáhne. Jak má pak být lékař příjemný a dobře naladěný, když nic nestíhá a všichni jsou na něj protivní? Další, co zdržuje, je věčné vytelefonovávání různých důležitých věcí, objednávání na vyšetření, řešení různých problémů... A když jednou za čas přijde opravdu někdo akutní a volá se RZP, tak je to taky na delší dobu a všechna ostatní práce stojí. Navíc všichni praktici zůstávájí v ordinaci ještě několik hodin po ordinačních hodinách a dodělávají to, co nestihli. Někteří ani nestíhají během dne jíst, pít a chodit na WC. Ale tohle si nikdo neuvědomuje a nikdo to nevidí.

Z
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá,snaží se pomoci,má perfektní přístup,je komunikativní,projevuje zájem a proto mi nevadí za ní dojíždět 20km.A to nejsem důchodkyně...:-) Pokud vím,nové lidi momentálně nebere...A má příjemnou sestřičku! :-)

P
Ověřeny pacient

Lepší pani doktorku neznám k tomu není třeba ani komentář

R
Ověřeny pacient

No podle mě je to výborná doktorka se skvělým přístupem k pacientovi.Nic nepodceňuje.Vždy si chce být jistá svou diagnozou a vyžádá si podporu dalších vyšetřeni.To že někdo kritizuje čekací dobu v čekárně nechápu,protože neznám čekárnu kde se nečeká?!A na dovolenku má za svou práci nárok a já ji to přeju,protože do práce se chodí pro peníze za které na ni jezdí!

M

Paní doktorce musím dát rozhodně výborné hodnocení. Jsem u ní již 5let a vždy mi nemoc dobře diagnostikovala a vyléčila. Nechápu negativní příspěvky. Kdo s ní není spokojen, nechť přejde k jinému lékaři, aspoň budou mít šanci jiní, kteří její péči dokáží ocenit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti