Umístění: Poliklinika Karviná Jiný

Paní zubařka Blanka Pindurová je skvělá, empatická, vstřícná, pomůže, vysvětlí její přístup i sestřičky stoji za obrovský dík, cítím vděčnost za přístup paní doktorky i sestřičky které mi pomohly od bolestí po extrakci zubů kdy jsem do něj dostala zánět. Nejsem pacientka paní doktorky ale tato paní doktorka je paní doktorka s velkým P děkuji že jste mi pomohly od bolesti v době kdy můj zubař měl dovolenou jste úžasná.

K paní doktorce nepatřím, ale zastupovala mého lékaře v době dovolené. Byla jsem velmi překvapena, přístupem jak sestřičky tak i paní doktorky. Nebyla jsem objednaná přišla jsem s bolesti zubů. Tímto bych chtěla moc poděkovat, za skvělou péči. Měla jsem hluboký kaz a opravdu jsem větší bolest nezažila. Paní doktorka mě ihned vzala, ošetřila a byla k tomu ještě hrozně příjemná. To jsem už dlouho nezažila, aby někdo přišel neobjednaný, v době kdy máte plno a je před víkendem a ne v dobrou hodinu a přesto taková profesionalita a příjemné jednání a pomoc. Mockrát děkuji jak sestřičce tak i paní doktorce.

K pani doktorce jsem chodila dvakrat rocne poslednich deset let. Vzdy se mi dostalo pochvaly, jake mam pekne a zdrave zuby. Pak mi pani doktorka udelala korunku, pod niz mi do mesice a pul zacal zub hnisat a nebyla schopna mi jej vycistit, takze jsem o zub prisla. Novy pan doktor, ktereho jsem po teto nemile zkusenosti sehnala, se po vstupni prohlidce a rentgenu nestacil divit, co v puse mam - tri hluboke zanedbane kazy, jedna stolicka odvapnena, dve netesne a drolici se plomby a dalsi stolicka opravena tak, ze zub byl zcela nefunkcni. Pry ze takovato spoust v puse opravdu nemohla vzniknout za 6 mesicu, ktere uplynuly od posledni preventivni prohlidky u pani Pindurove. Takze ja nedoporucuji.

Děkuji pani doktorce i sestřičce za jejich profesionální a velice citlivý a lidský přístup k pacientům.Přeji jim hodně zdraví a mnoho takových spokojených pacientů,jak jsem já. Marta Szamaránszká st .P.S.Píše se rok 2015 a já si za svým názorem na pani doktorku Blanku Pindurovou a její pravou " ruku",sestřičku, nezměnila!
Milá pani doktorko,máme tady konec roku 2015 a já opět děkuji Vám i sestřičce,za váš profesionální,ale i laskavý přístup k nám,pacientům.Přeji vám krásné dny.

Výborná! Spokojenost, jak za odvedenou práci, tak přístup jak paní zubařky, tak i sestřičky. Ikdyž už v Karviné nebydlím, nehodlám měnit, s radostí si 70km dojedu...

K paní doktorce Pindurové jsem chodil dva roky, nikdy nepoužila rentgen a téměř vždy mě pochválila, že mám zuby dobré, že se o ně starám, při přestupu k jiné doktorce z důvodu stěhování mi při první prohlídce (rentgenem) nová zubařka našla tři hluboké skryté kazy, které byly přehlédnuty minimálně dvě prohlídky u paní Pindurové. Nová doktorka spravila díry ke spokojenosti a při každé prohlídce používá rentgen se slovy, že skryté kazy jinak odhalit nejdou, naučila mě starat se o zuby, u paní Pindurové o čištění zubů ani zmínka. Jediné, co můžu pochválit, je, že paní doktorka Pindurová je příjemná žena, ale to bohužel nestačí.

Byl jsem už u 4 zubařů a zatím patří v Karviné k těm nejlepším. jsem spokojen ,chodím tam i s dětma.

Než mě poprvé přijala paní doktorka Pindurová,stomatology jsem vůbec neměl rád,dokonce jsem se jich bál,kvůli jedné nejmenované taky z Karviné.Ovšem po první návštěvě této ordinace,můj pocit strachu ihned opadl.Musím říct,že jsem se poprvé hrozně styděl vůbec otevřít pusu,musel to být hrozný pohled.Paní doktorka mi během 10-ti návštěv v rozmezí 2 měsíců zachránila a opravila co se dalo.Hodně profesionální přístup,vždy příjemně naladěné jak paní doktorka,tak i sestra.Díky této ordinaci,jsem poprvé v životě zažil,že se člověk může těšit k zubaři.
Co dodat,snad jen VELIKÉ DÍKY.Gryc L.

Zatím nejlepší co jsem kdy ,kde měla-mohu jen doporučit a pochválit za skvělou práci!!!

Výborná, zachrálila mi zuby, které mi jinde chtěli vytrhat, je odborník, navíc citlivý, ochotný a klobouk dolů co vše musí v "ústech" vidět, neboť ošetřuje i dospělé a hrůzně zanedbané chrupy! Nebyla bych zubařem ani za milion! A ještě si jich lidé neváží...