Ordinace praktického a dorost.lékaře
Mírové náměstí 486, Stochov

S paní doktorkou Pánkovou,jsem velmi spokojená.Je velmi ochotná,člověku zdravotně poradí i pomůže. Sestra paní doktorky je též ochotná a hlavně rychlá.Prostě jsou to ženy na správném místě.Chodím tam již 6 let a neměnila bych. Adámková Jana

Paní doktorka je velmi ochotná a milá. Sestra je rázná, ale rychlá a šikovná.

S touto lékařkou jsem se naštěstí již rozloučila. Nejhorší, co jsem kdy kde poznala. Arogantní, nevěřící, neschopná. Pozitiva jsem za léta nenašla žádná. Bohužel.

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Je velmi milá a vstřícná, nabízí šetrnou léčbu a nechce nic zanedbat. Když jsem přišla s žádostí o vyšetření po nepříjemném zážitku, ačkoliv by většina lékařů toto považovala za předčasné, paní doktorka mi ochotně vyšetření provedla a testy z krve nechala udělat. Musím říci, že s takovou lékařkou jsem se ještě nesetkala. Velmi si jí vážím.

Jsem u paní doktorky cca.4roky a nemohu na ní říci nic špatného.Pohodová,férová komunikativní doktorka.Sestra v pohodě a celkový dojem z ordinace je kladný.Paní doktorka má zájem pomoci a vysvetlit daný problém logicky a vstřícně.Mohu hodnotit jen kladně ....Coufal Miroslav.

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Chodím k ní ráda, i když mne k tomu nutí zdravotní potíže. Vždy mi vše vysvětlí a je milá. Doporučuji

Bez výhrad, paní doktorka se pacientovi věnuje, dodá sebevědomí, super !
Sestra ok.

doktorka dobry ale sestra nicmoc

l Dlouho mojí ošetřující lékařkou, vždy ochotná, zájem o pacienta, odbornost na výši, dostatek času pacientu věnován.., laskavé chování z její strany pomáhá a uklidní
i její sestra je takovou, jak to pacientům myslím vyhovuje - rychlá, rázná, šikovná..
Děkuji jim za jejich příkladnou péči

Doktorka poradí, vysvětlí. Nezpochybňuje pacientova slova a nezlehčuje! Velice profesionální Doktor. Sestra je jak byč .),...ale velice sympatická a vždy ochotná :)