Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Mírové náměstí 486, Stochov
Ordinace praktického a dorost.lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

S paní doktorkou Pánkovou,jsem velmi spokojená.Je velmi ochotná,člověku zdravotně poradí i pomůže. Sestra paní doktorky je též ochotná a hlavně rychlá.Prostě jsou to ženy na správném místě.Chodím tam již 6 let a neměnila bych. Adámková Jana

J

Paní doktorka je velmi ochotná a milá. Sestra je rázná, ale rychlá a šikovná.

A
Ověřeny pacient

S touto lékařkou jsem se naštěstí již rozloučila. Nejhorší, co jsem kdy kde poznala. Arogantní, nevěřící, neschopná. Pozitiva jsem za léta nenašla žádná. Bohužel.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Je velmi milá a vstřícná, nabízí šetrnou léčbu a nechce nic zanedbat. Když jsem přišla s žádostí o vyšetření po nepříjemném zážitku, ačkoliv by většina lékařů toto považovala za předčasné, paní doktorka mi ochotně vyšetření provedla a testy z krve nechala udělat. Musím říci, že s takovou lékařkou jsem se ještě nesetkala. Velmi si jí vážím.

Jsem u paní doktorky cca.4roky a nemohu na ní říci nic špatného.Pohodová,férová komunikativní doktorka.Sestra v pohodě a celkový dojem z ordinace je kladný.Paní doktorka má zájem pomoci a vysvetlit daný problém logicky a vstřícně.Mohu hodnotit jen kladně ....Coufal Miroslav.

Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Chodím k ní ráda, i když mne k tomu nutí zdravotní potíže. Vždy mi vše vysvětlí a je milá. Doporučuji

Bez výhrad, paní doktorka se pacientovi věnuje, dodá sebevědomí, super !
Sestra ok.

doktorka dobry ale sestra nicmoc

P

l Dlouho mojí ošetřující lékařkou, vždy ochotná, zájem o pacienta, odbornost na výši, dostatek času pacientu věnován.., laskavé chování z její strany pomáhá a uklidní
i její sestra je takovou, jak to pacientům myslím vyhovuje - rychlá, rázná, šikovná..
Děkuji jim za jejich příkladnou péči

:

Doktorka poradí, vysvětlí. Nezpochybňuje pacientova slova a nezlehčuje! Velice profesionální Doktor. Sestra je jak byč .),...ale velice sympatická a vždy ochotná :)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti