Praktická lékařka pro dospělé
Purkyňova 36, Vyškov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Obětavý a velmi vstřícný přístup k pacientům.S

Dobrá paní doktorka, vždycky mi pomůže.

MUDr. Chaloupková byla dlouhou dobu mou obvodní lékařkou. Já jsem s ní byl vždy spokojen - ale asi to souvisí s tím že moje profese je úzce spjata s lékařskou profesí. Vždy jsme spolu komunikovali na odborné úrovni a domluvili se k oboustranné spokojenosti. Ale občas na ni slyším od známých i jiné než pozitivní závěry. Diagnózy typu: "jak to přišlo, tak to odejde" jsou docela neprofesionální...Ale všichni jsme jen lidi :-) Myslím si že je vždy ochotná pomoci, pokud to stav vyžaduje!

Nejlepší lékařka, jakou jsem poznala, plně jí důvěřuji.

Výborná praktická lékařka.Oceňuji přístup a za 15let jsem spokojena.Vždy jsem byla řádně vyšetřena léčena či odeslána k odbornému lékaři a následný zájem o mě jako pacienta si cením.

Velmi hodná a dobrá paní doktorka. Vůbec mi nevadí, jako některým, že mi tyká, spíš mi tím, a tím jak se chová, připadá taková bližší, lidská, když člověka něco trápí...

Profesně velmi dobrá,dobrý přístup k pacientům.

Má velmi citlivý přístup k pacientům a dobré léčebné výsledky.Sleduje celkový zdravotní stav pacientů(tedy i při léčbě u odborných lékařů).

Velmi prijemna lekarka

velmi dobrá , zkušená lékařka z lidským přístupem k pacientům