MDDr. Cudlínová Barbora - zubní ordinace, s.r.o.
Pavlovova 6, Havířov

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Umístění: MDDr. Cudlínová Barbora - zubní ordinace, s.r.o. Jiný

Nejlepší zubařka jakou jsem v životě zažil. Poprvé v životě se nejen k zubaři nebojím a nemám obavy, ale dokonce se snad i vždy těším . Naprosto skvělý přístup k pacientům, perfektně a kvalitně odvedená práce, pečlivá, ohleduplná, citlivá, sympatická a vždy mám jistotu, že budu přicházet bez jakékoliv nervozity nebo obav a vždy budu odcházet spokojen. Pochvalu rovněž zaslouží skvělá paní asistentka.

Umístění: MDDr. Cudlínová Barbora - zubní ordinace, s.r.o. Jiný

Úžasná a citlivá péče. Každý úkon je přesný a bez nepříjemných pocitů. Přístup je pohodový. Děkuji moc.

Umístění: MDDr. Cudlínová Barbora - zubní ordinace, s.r.o.

Dobrý den,moje zkušenost s paní zubařkou úžasná moc jsem sní byla spokojená,navštěvovala jsem jí s úsměvem.Po dobu její mateřske dovolené jsem musela navštěvovat její zástup...Ted jsem zjistila že paní ordinuje jinde,a po telefonické domluvě mi bylo řečeno že má plno a své staré pacienty nebere. Tak jsem bohužel nucena zůstat u zastupujícího zubaře a na svou zubařku bohužel musím zapomenout.!Což mě hrozně mrzí. Klorová

Umístění: MDDr. Cudlínová Barbora - zubní ordinace, s.r.o.

Paní doktorka úžasná, hodná, milá, skvělý přístup. Byla jsem ráda, že jsem mohla chodit k paní doktorce na kontrolu i s dětmi. Doufám, že mě zase příjme, i když již ordinuje v nové ordinaci. I kvůli dětem. Nezažívaji panickou hrůzu, jak u jiných zubařů. Fellerová

Čekám až se vrátí z mateřské dovolené....zubarka s citem....Mám problematicke zuby odjakživa a tato pani doktorka mi velmi pomohla navratit úsměv ... a i kdyby se nevrátila zpět do svého střediska,budu jí hledat

MDDr. Barbora Cudlínová

Dobrý den, děkuji za důvěru a pozitivní hodnocení. Od 1.8.2017 mne najdete na ulici Pavlovova 6, Havířov-Město.

U ní se nemusíte stresovat kvůli bolesti, protože má velmi citlivý přístup a je ohleduplná. Důkladná, pečlivá, je vidět, že své práci opravdu rozumí, protože ji dělá kvalitně. Je sympatická, první zubařka na jejíž návštěvu se vždycky těším :-)