Ultrazvuk +1 Více

I.P.Pavlova 6, Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc- oční klinika (mapa)

Ultrazvuk +1 Více

Vyšetření očního pozadí

Lékařka oboru oftalmologie,specializuje se na plastické operace očních víček, na problematiku cévních onemocnění sítnice, onemocnění slzných cest, ch...

• oční onemocnění

Ultrazvuk

Fakultní nemocnice Olomouc- oční klinika

Po deseti doktorech, kteří se na mě dívali a nevěděli si rady, co mi vlastně je, konečně přišel někdo, kdo byl schopen mi říci, co mi vlastně je a začít mě léčit. Výborná paní doktorka s lidským přístupem, která se vás mimojiné nikdy nezapomene zeptat jak se máte :) Jednoznačně doporučuji! Takových doktorů víc

Paní MUDr. Barbora Bábková z Oční kliniky Fakultní nemocnice v Olomouci si zaslouží vynikajícího ohodnocení a to z jednoho prostého důvodu.
Měl jsem již delší dobu problém s očními víčky. Abych mohl vůbec číst a nebo psát tak jsem si musel prstama levé nebo poté i pravé ruky obě víčka nadzvedávat. Takto se ovšem číst dlouho nedalo a o psaní vůbec ani nemluvím.
Proto jsem se rozhodl k operaci obou víček na Oční klinic Fakultní nemocnice u nás v Olomouci a měl jsem to štěstí, že se mě ujala právě paní MUDr. Barbora Bábková. S nevšední ochotou,s citlivým lidským přístupem a detailním vysvětlením postupu k nápravě této vady mi obě oční víčka zoperovala a já dnes mohu číst a psát tak jako dříve.
Touto cestou jí vyjadřuji moje poděkování a přeji jí mnoho úspěchů u všech pacientů, kteří se na ní obrátí. Všem,kteří máte podobné problémy jako jsem měl já paní MUDr. Barboru Bábkovu doporučuji.
Zároveň prosím o předání tohoto mého poděkování paní MUDr. baroboře Bábkové.
Děkuji.
plk.let.v.v.
Ing. Antonín Suchý
Heyrovského 27
779 000 Olomouc

Skvělá lékařka s citlivým a lidským přístupem k pacientovi, který pro ni není jen "pacoš", ale člověk, kterého něco trápí a má přirozeně strach. Při zákroku mi všechny své postupy a úkony vysvětlila a zdůvodnila, co a proč dělá.

dr. Bábková je spolehlivá, ochotná je prostě vynikající člověk na svém místě

PANÍ DOKTORKA BÁBKOVÁ JE LÉKAŘKA NA SVÉM MÍSTĚ SVĚDOMITÁ, PEČLIVÁ.. VŠEM DOPORUČUJI

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Kolik u Vás stojí operace očních víček a jaká je čekací doba??? Dá se obědnat třeba až na únor??? Děkuji za odpověď

Víčka v RV med centru stojí 10 000,00 a únor není problém, je ale potřeba se předem objednat na konzultaci.
    S pozdravem
    MUDr Barbora Bábková

MUDr. Barbora Bábková

Dobrý den,
    kompletní preventivní prohlídka by měla zahrnovat i vyšetření očního pozadí v rozkapání, bez rozkapání je možné zhodnotit jen centrální část sítnice, nikoliv periferii sítnice.Ohledně navýšení dioptrií je potřeba posoudit posun dioptrií čase, rozdíl dioptrií mezi očima, podíl eventuální tupozrakosti atd...

MUDr. Barbora Bábková

• oční onemocnění