Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Fakultní nemocnice Olomouc- oční klinika

Lékařka oboru oftalmologie,specializuje se na plastické operace očních víček, na problematiku cévních onemocnění sítnice, onemocnění slzných cest, ch...

Léčené nemoci

Umístění: Fakultní nemocnice Olomouc- oční klinika operace očních víček

Pani doktorku jsem navštívila na doporučení. Veškerá péče, terá mi byla poskytnuta byla na velice vysoké úrovni. Profesionalita a lidský přístup, tato slova paní doktorku skvěle vystihují. Doporučuji proto všem,kteří hledají očního specialistu

Po deseti doktorech, kteří se na mě dívali a nevěděli si rady, co mi vlastně je, konečně přišel někdo, kdo byl schopen mi říci, co mi vlastně je a začít mě léčit. Výborná paní doktorka s lidským přístupem, která se vás mimojiné nikdy nezapomene zeptat jak se máte :) Jednoznačně doporučuji! Takových doktorů víc

Paní MUDr. Barbora Bábková z Oční kliniky Fakultní nemocnice v Olomouci si zaslouží vynikajícího ohodnocení a to z jednoho prostého důvodu.
Měl jsem již delší dobu problém s očními víčky. Abych mohl vůbec číst a nebo psát tak jsem si musel prstama levé nebo poté i pravé ruky obě víčka nadzvedávat. Takto se ovšem číst dlouho nedalo a o psaní vůbec ani nemluvím.
Proto jsem se rozhodl k operaci obou víček na Oční klinic Fakultní nemocnice u nás v Olomouci a měl jsem to štěstí, že se mě ujala právě paní MUDr. Barbora Bábková. S nevšední ochotou,s citlivým lidským přístupem a detailním vysvětlením postupu k nápravě této vady mi obě oční víčka zoperovala a já dnes mohu číst a psát tak jako dříve.
Touto cestou jí vyjadřuji moje poděkování a přeji jí mnoho úspěchů u všech pacientů, kteří se na ní obrátí. Všem,kteří máte podobné problémy jako jsem měl já paní MUDr. Barboru Bábkovu doporučuji.
Zároveň prosím o předání tohoto mého poděkování paní MUDr. baroboře Bábkové.
Děkuji.
plk.let.v.v.
Ing. Antonín Suchý
Heyrovského 27
779 000 Olomouc

Skvělá lékařka s citlivým a lidským přístupem k pacientovi, který pro ni není jen "pacoš", ale člověk, kterého něco trápí a má přirozeně strach. Při zákroku mi všechny své postupy a úkony vysvětlila a zdůvodnila, co a proč dělá.

dr. Bábková je spolehlivá, ochotná je prostě vynikající člověk na svém místě

PANÍ DOKTORKA BÁBKOVÁ JE LÉKAŘKA NA SVÉM MÍSTĚ SVĚDOMITÁ, PEČLIVÁ.. VŠEM DOPORUČUJI

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Kolik u Vás stojí operace očních víček a jaká je čekací doba??? Dá se obědnat třeba až na únor??? Děkuji za odpověď

Víčka v RV med centru stojí 10 000,00 a únor není problém, je ale potřeba se předem objednat na konzultaci.
S pozdravem
MUDr Barbora Bábková

MUDr. Barbora Bábková

Dobrý den, máme oční lékařku na kterou jsou jen špatné názory. Chci se zeptat zda je u roční preventivní prohlídky zraku (měření zraku) běžné rozkapaní očí. Mě řekla, že měření bez je jen orientační a nikdy mi neměří s nerozkapává takže ani nevím co je běžné a jak na tom mé oči vůbec jsou. K tomu mám horší jedno oko a tam mi ani nechce zvětšovat dioptrie že prý je to už zbytečné. Děkuji V.

kompletní preventivní prohlídka by měla zahrnovat i vyšetření očního pozadí v rozkapání, bez rozkapání je možné zhodnotit jen centrální část sítnice, nikoliv periferii sítnice.Ohledně navýšení dioptrií je potřeba posoudit posun dioptrií čase, rozdíl dioptrií mezi očima, podíl eventuální tupozrakosti atd...

MUDr. Barbora Bábková