Marcon Dental s.r.o., PL stomatolog
Sýkorova 1/613, Havířov

Umístění: Marcon Dental s.r.o., PL stomatolog Jiný

Sympaticky doktor se smyslem pro humor, prostredi pekne a cite. Jsem spokojen.

Umístění: Marcon Dental s.r.o., PL stomatolog Jiný

Pan doktor má velmi zastaralé zařízení, neposkytuje plnou péči, nekomunikuje, v době pandemie pracuje bez rukavic. Namísto, aby vám dal při vrtání citlivého zubu injekci, tak si mokré líce a rty přidrží svými nehty a řekne vydržte. Odsávačka mi pořád vypadávala, tak mi řekl, ať ji přidržím zuby ( byla kovová). Vrcholem všeho je jeho sestra, absolutně nelidská, neempatická, neochotná ženština, která zvedne hlas i na doktora. Naopak vyzdvihnu paní, která dělá dentální hygienu, ta by měla spravovat i zuby, to by nám všem bylo hned lépe.

Umístění: Marcon Dental s.r.o., PL stomatolog Jiný

S návštěvou jsem spokojená nebyla, měl mi dát dvě plomby a nedal mi je jen kvůli tomu že jsem mu řekla že nechci injekci na umrtveni že mi to řekla mamka a babička tak se naštval a šel pryč a už mi nedělal nic. Takže mám dva velké kazy bolí mě to trochu ale neudělal mi to jdu až v únoru ale nevím jestli půjdu este k němu. Doktora nedoporučuji

pana doktora znám už léta a vždy spokojená nad míru,ráda bych zase k němu chodila,ale přestala jsem ,protože jsem byla 12 let mimo.Ted chodím do OV,ale není to ono a platit to musíte dneska u každého zubaře jinak chválím.

Jsem absolutne nespokojena s doktorem! Zaplatila jsem tolik penez za implantat, trikrat mi vypadaval, neni divu ze vypadaval kdyz u nove pani doktorky na snimku rtg 3D se zjistilo ze mam ubytek kosti! Takze vubec nejsem spokojena s timhle doktorem a nedoporucuji! Dekuji

Navštěvuji pana doktora s celou rodinou a jsme velice spokojeni. Každý tedy i já jsem vždy měla strach a smůlu na skvělého zubaře a u něj jsem vklidu. Je veselý, popovídá, vysvětlí a opatrně ošetřuje. U něj jsem se přestala bát a můžu jen doporučit.

Komunikativní doktor s lidským přístupem. Moje doktorka zuby netrhá a tak mě poslala k němu. Osmička mi byla vytržena během chvilinky a hlavně bezbolestně! mám to s čím porovnat... Doporučuji

Pokud se Vám zkazí zub.Tak pan Doktor Vám ho bude tak dlouho vrtat a léčit,až Vám nezbyde nic jineho než jit na korunku.

Před časem jsem narazila na tyto stránky a pročetla velmi nelichotivé komentáře. Proto, že zastávám jiný názor a chtěla jsem se ujistit, zeptala jsem se i svých přátel a známých, co k panu doktorovi taky chodí, co na něj říkají a potvrdilo se mi jen to, co vím i já. Tak že za mě. Tuto ordinaci navštěvuji již spoustu let. Chodím jak k panu doktorovi na ošetření, tak i k jeho paní na zubní hygienu. A můžu říct, že mi nikdo jiný tak dokonale nevyčistil zuby, jako ona. Na ní je prostě vidět, že ji tato práce baví a dělá ji precizně. To, že s ním jeho paní nějak manipuluje, či mu přikazuje, jak má svou práci vykonávat, je nemožné, už proto, že krom sestřičky s ním v ordinaci nikdo jiný není. Naopak, to pan doktor je vždy přítomen, když pracuje jeho paní. Byla jsem svědkem, kdy paní preventistka (jeho paní) konzultovala můj rentgen s panem doktorem a žádala ho o radu. Tvrzení, že je pan doktor doma "podpantoflák" je trefné už proto, že to hodnotí cizí osoba. Hanlivé komentáře zde jsou dle mého výplodem zakomplexovaného, či závistivého pisatele, který chce tuto ordinaci záměrně poškodit. Ale to se mu nepodaří, protože nejlepší reklamu si tato ordinace dělá sama. Jednou ji navštívíte a máte jasno. Vítá vás usměvavý pan doktor, který vám vždy a vše vysvětlí (třeba i na obrázcích) a přesně víte, kde je problém a co se bude dělat. Jediné, co bych vytkla, je pouze to, že objednaná hodina je opravdu jen orientační, stává se, že má pan doktor zpoždění. Ale protože jsem nadmíru spokojená, co se profesionality a lidského přístupu týká, je tento nedostatek jen malinká banalita. Tak že za mě, a myslím, že nejen za mě naprostá spokojenost a tuto ordinaci mohu jen doporučit.

Vadí mi zejména arogance jeho manželky. Pan doktor je ne jenom v soukromí pod pantoflem, ale i v ordinaci. A to je špatně. Zejména pro pacienty. Jeho žena s ním nestydatě manipuluje, jak sama uzná za vhodné. Ošetření v ordinaci budí dojem, že pan doktor Bangoura je zubní preventistka, která má pouze držet zobák a dělat to co jeho žena odpíská a pani zubní preventistka- rychlokvaška je naopak pan doktor Bangoura. Komediální párek! *8* Dávám palec dolů.