Praktický lékař pro děti a dorost
Janského U Alfy 1669, Karviná

Nejlepší doktorka, kterou jsem kdy mohl mít. Celé své dětství jsem ji navštěvoval a jsem za to velice rád..Nemohu říci o paní doktorce jediné špatné slovo! :)

K paní doktorce jsem chodila celé své dětství a mohu říct, že se ke mně chovala opravdu hezky, pokud nebudu brát v potaz různě se střídající sestřičky. Vždycky mi při odchodu dávala kartičky s obrázky a jiné blbůstky. Vždy když mě nebo mé sestře nebylo dobře, nechala nás pro jistotu doma. :-) Ráda na ni vzpomínám.

Už jsem k ní chodila jako dítě a teď ji navštěvuji s mou dcerou a musím konstatovat,že je výborným pediatrem a příjemným člověkem.

Velká spokojenost

nechápu a a ni se mi nelíbí systém u p. dr, kdy musíte svléknout miminka již v čekárně kde se zrovna tam, musí měřit a vážit, pak zase čekáte s již nahým miminkem než vás zavolají do ordinace... vše by se mělo dít až v ordinaci zas tolik času to svlékání nezabere. navíc když se sejde víc maminek není místo kde svá nemluvňata vůbec položit již k zmíněnému svléknutí ...

děkuji p. doktorce za její péči a ochotu.Vždy výborně poradí,stále v dobré náladě i sestřičky super!

K paní doktorce jsem chodila od narození a pamatuji si, že jsem ji vždycky jako dítě měla moc ráda a ani jsem se moc nebála, nyní jsem matka dvou dětí, se kterými také chodím k paní doktorce a jsem velice spokojená. Paní doktorka má lidský přístup, k dětem je hrozně milá, pohladí, pochválí. Paní doktorku bych neměnila a všem doporučuji.

Výborná pečlivá dětská doktorka,máme tři děti jsme u paní doktorky už 15let,maximální spokojenost.Tvrdíková

Paní Doktorku jsem navštívila před lety se svým 2 letým synem ve velmi svízelné životní situaci.
Syn byl v ohrožení života díky nedbalosti jiné lékařky, která nerozpoznala a neléčila černý kašel s následným zápalem plic.
Na doporučení známé jsem zoufalá navštívila p.Dr.Matušovou , která svým velmi profesionálním pohotovým a pečlivým přístupem vyléčila mého syna a zachránila mu život doslova za 5 minut 12.
P.Doktorka má ráda děti je k nim velmi milá má pro každé vlídné slovo,pohladí,pochválí .
Umí si u dětí i rodičů získat srdce a důvěru a proto i nepříjemná vyšetření zvládají děti bez nepříjemných zážitků.
Vždy když jsme se potkali i mimo ordinaci zeptá se jak se daří –má zájem o své pacienty.
Empatická,výborně poradí a léčí i přírodní cestou,pečlivá prostě nejlepší všem doporučuji.
S úctou a pozdravem

výborná lékařka!