Arnošt Hansel, gynekolog Šumperk

MUDr. Arnošt Hansel

Gynekolog

B. Němcové 3/2771, Šumperk
HANSEL Arnošt s.r.o., prakt. lék. gyn.

pana doktora mohu jen doporučit. Profesionální přístup, pacientce vše vysvětlí, zařídí potřebná vyšetření a navrhne řešení problému. Pokud existuje více řešení o všech informuje. Je to pan doktor s lidským přístupem. Kdyby bylo takových doktorů více. I. Kvapilova

Jsem moc ráda,že je tady takový pečlivý doktor.

Velmi dobrý doktor. Opravdu se zajímá a Vaše zdraví. Doporučuji na 100%

Rodil mé třetí mimčo a byla to konečně vytoužená holčička, porod byl bezva diky panu doktorovi je šikula.

V r.88 mě pan doktor zachránil nohu po zlomenině kotníku a následné pflebotromboze hlub.žil.Děkuji pane doktore Hrubý K.

Bezva doktor ! Vyslechne, poradí, pomůže, jemný v přístupu, důsledný, šikovný a jako bonus občas i velmi vtipný :-)

Pan doktor Hansel, byl velmi dobrý lékař, ale poslední dobou, už mu to moc nejde. Rok jsem k němu chodila s pořád tím samým problémem a nebyl schopen mi pomoci. Přešla jsem k jinému doktorovi a tem mi udělal potřebná vyšetření. Zjistil mi úplně jiný problém, než na který mě pan doktor Hansel rok léčil. Jen teď doufám,že to nebude mít následky!!!

hodný,vstříčný, postivý v práci, podá veškeré informace.dobrá spoklupráce

lepšího doktora snad ani mít nemůžu. sympatický, ochotný, vstřícný, profesionál s velkými zkušenostmi. dojíždím za ním z prahy. mohu jen doporučit.

Vynikající doktor a člověk.