MUDr. Aranka Ježková

Riegrova 901, Hořice

Sam. ordinace PL pro děti a dorost ve Vysokém Veselí
Buvova 1, Vysoké Veselí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Zimmermanova 214, Vysoké Veselí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

U paní doktorky jsme již více jak rok a s potěšením musím zkonstatovat, že jsme si opravdu vybrali skvělého lékaře. Jak už tu někdo psal - udělá si čas na vysvětlení a opravdu dokáže věci podat laskavě s humorem sobě vlastním. V případě diskuze nad nemocí probere všechny možné aspekty, což je nesmírně laskavé a hlavně poučné. Nenabízí spoustu léků, aby z toho měla profit. Naopak řekla bych, že k lékům přistupuje s respektem, což je v dnešní době velice pozitivní jev. K dětem se chová velice laskavě a s takovým " partnerským" přístupem. Dítě se tedy cítí postavené na roveň a díky tomu je i důvěřivejší a otevřenější, což v ordinaci lékaře je jen ku prospěchu věci. Takže za nás 100 % doporučujeme.

K paní doktorce jsem chodila už jako malá já a teď tam chodíme se synem. Skvělý přístup, člověk se k ní skoro těší. Opravdu odborník, nic neponechá náhodě. I z okolí vím, že paní doktorku si jen chválí. Víc takových lékařů!

Škoda, že neléčí taky dospělé, hned bych si u ní založila kartu:-) Naší malé přestaly lítat nudle z nosu během jediného dne. A přestože má paní doktorka téměř vždy narvanou čekárnu (což svědčí o její kvalitě), dětem i rodičům se věnuje s trpělivostí a humorem.

Musím jen reagovat na pana Baf-baf.... Myslím, že jen hodně hloupý člověk může napsat takový komentář! Je mi vás upřímně líto.... a víte jak to je, některým lidem se prostě nezavděčíte. A právě proto, že paní doktorka Ježková je chytrá ženská, tak vám asi přišla tak jiná, že jste ji odsoudil! Chodila jsem k ní od malička a byla bych vděčná maminka, kdybych sehnala podobného doktora. Moje zkušenost je, že paní doktorka je velice pečliva!

pani doktorka jezkova je jedna ztech, co bych ji nedal k lecbe ani sveho psa, natoz dite, jak muze nekdo napsat, ze je to sen vsech maminek, to psal opravdu ten, kdo sve dite nenavidi, jak ona mohla vystudovat fakultu, to je zahadou, asi osmy div sveta, arogantni a bezcitna, a co jeste horsi, stupidni a hloupa doktorka, ktera jen detem muze ublizit, at jde prodavat do zeleniny v horicich, alespon detem proda vitaminy, ktere potrebuji, a at leci jini, kteri na to maji, jen proboha ne ona, tato stupidni zenska, ktera nema o medicine ani do zakladni, je to opravdu cerna skvrna lejarske fakulty, ze ji mohla dat diplom, ale za komunistu bylo mozne vse....., prosim vas lidi, co mate radi sve deeti, odejdete, ta je schopna svoji hlouposti vase deti dostat do nelehke situace....

vazena pani Jezkova, s litosti musim konstatovat dle svych zkusenosti s vami, ze jste opravdu vyplodem neskutecne spatneho, ba nejhorsiho lekare, s jakym se se kdy setkal, a bohuzel lecite deti, coz je tragedie a vysmech vsech, jak vy jste mohlaa v\ystudovat fakultu lekarstvi, je asi zahadou, pro vas plati pouze jedno- dekujeme-odejdete. Kdybyste v horicich sla prodavat do zeleniny rajcata, ani nevite, kolik uzitku byste udelala vasim detem, co k vam chodi se lecit, jen doufam, ze jiz dlouho lecit nerbudete, snad buh bude spravedlivy alwespom ve vasem pripadu, a ptresta\nete skodit malym pacientum, kteri za nic nemuzou, jen chteji jedno jedine- lecit, a to vy jaksi neumite.....tedy proc jste tady, zvolte si jiny nahradni program, jiste byste se uplatnila treba jako veterinarni technik, ktery neleci a nemuzwe nic zkazit, jelikoz k leceni bych vam nedal ani sveho psa.....prosim vas, jdete ptryc od mediciny, vzdyt vy a medicina se musite nenavidet, delate ostudu lekarum, co maji neco v hlave, vy bohuzel tam mnoho nemate...radweji bezte opravdu prodavat do te zeleniny, tasm budete uzitecnejsi pro blaho vsem, zejmena deti, alespon jim prodate vitaminy..........

paráda

Musím souhlasit je opravdu nejlepší. Přestěhovali jsme se do HK ale vždy s nemocí dojíždíme do Hořic, protože nám paní lékařka přirostla k srdci. Nic neponechá jentak vše vyléčí,prošetří nebo nás přepošle někam jinam.Opravdu jen DOPORUČUJI! :)

Souhlasím s maminkami, které s touto lékařkou mají špatné zkušenosti. Paní doktorka je opravdu velice náladová. Nedbá toho, co říkají rodiče, jejich upozornění, s klidem ohrozí život dítěte a pak si troufá říci, že se s tím narodilo.A když jí dá člověk najevo, že něco zanedbala, snaží se z toho vykroutit. Její jednání nechápou ani její kolegové. A dokonce nám potvrdili, že udělala chybu. Jenže člověk stejně nemá dovolání. A co dítě? Navždy postižené.

K dětem se chová mile, ale k rodičům naopak.
Pokud je dítě zdravé nebo má jen běžné nachlazení, pak je vše v pořádku.
Přestože předem ví o nějakém zdravotním problému v rodině, nebere na to ohled a později ohrozí zdraví dítěte. Na upozornění rodičů nebere žádný zřetel.