nám. T.G.Masaryka 109, Smečno
Ordinace prakt.lékaře pro dospělé (mapa)

Pan doktor by se měl hlouběji zajímat o pacienta a snažit se najít příčinu zdravotního problému, např. provedením krevních testů. Mně si ani při bolesti a pálení na hrudi neposlechl stetoskopem... U tohoto pana doktora se tzv. zastavil čas. Měl by investovat do modernizace své ordinace.

Vždy se snaží řešit moje zdravotní problémy,jsem spokojený.

Jsem spokojený,domnívám se,že mi pravděpodobně zachránil život,nechal mě po vyšetření ihned pdvézt do nemocnice,neumožnil ani cestu domů,vnemocnici po krátkém vyšetření jsembyl ihned operován,dík

Opakovaně mě pomohl zpět do života,když odborníci selhali.

Bohužel je to doktor na židli.Soustředí se na danný problém,napíše léky a nashledanou. Možné příčiny ho nezajímají. Opravdu už zanedbal dost.

Pan doktor jistě není neodborník, ale jeho přístup je velmi špatný. O pacienty se nezajímá. Pokud nejde o něco očividně vážného, tak klidně neléčí.

jsem spokojená

Vždy se snaží řešit moje zdravotní problémy,jsem spokojený.

Opakovaně mě pomohl zpět do života,když odborníci selhali.

jsem spokojená