Antonín Doležal, zubař Třeboň

Riegrova 569, Třeboň
Zubní lékař - ambulantní péče

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Zubní lékař - ambulantní péče Jiný

Dobrý den,chtěla bych tímto moc poděkovat panu doktorovi, za jeho péči. Ačkoli nejsme místní,byli jsme zde jen na pobytu v kempu, potřebovali jsme nutne akutní ošetření. V Třeboni je sice více stomatologů,ale část měla zaslouženou dovolenou, část telefon nezvedala nebo nás nemohli z jakýchkoliv důvodů ošetřit a odkazovali nás na pohotovost do Č.Budejovic. Sestřička nám sice sdělila,že má objednané svoje pacienty a musí je vzít přednostně, že budeme muset vyčkat. Nečekali jsme dlouho. Byla jsem překvapená lidským přístupem, vstricností i pečlivým vysvětlením ošetření. Pane doktore,ještě jednou moc děkujeme. J.J. vychovatelka Dětského domova v Solenicich.

K panu zubaři jsem docházela zhruba před třemi lety kdy jsem na jihu Čech bydlela. Zbavil mě bolesti, kazů i jiných problémů se zuby, jeho práce byla vždy precizní, přesná a jemná. Mínusem pro mě byla velmi nepříjemná sestřička kvůli které jsem měla strach z každé návštěvy.

Nemohu si stěžovat. Vždy jsem byla spokojena s objednací lhůtou, čekáním, přístupem i samotným provedením. Mohu jedině doporučit!

Pan doktor je velice precizní, citlivý, jemný a velký profesionál! Jsem moc ráda, že k němu já i dcera chodíme.

Pan doktor je určitě vynikající odborník s citlivým přístupem k pacientům. Jen si myslím že mu trošku ujel vlak co se týká nových materiálů a postupů ve stomatologii .

Vyhlášený odborník s citlivým přístupem ke svým pacientům,který je ochoten pomoci i mimo rámec pracovní doby.To vše celé umocňuje ještě příjemná sestřička.

super

MUDr. Doležal je skvělý stomatolog, žiju delší dobu v Praze, ale na zubní jezdím pouze k němu. Vím, že ho nikdy nevyměním.

MUDr. Doležal je vynikající stomatolog, neznám lepšího, a že jich pár znám.

Jsem z práce pana doktora opravdu nadšená, trhal mi komplikovaně vyrostlé moudráky, ale já byla za 10 minut pryč z ordinace a vše proběhlo bez otoků a jakékoli bolesti! Navíc je velmi vstřícný, vím, že mé zuby jsou v maximální péči. Zatím jsem na něj slyšela vždy jen chválu. Další plus je pěkně zařízená ordinace a velmi příjemná a hodná sestřička!!