Riegrova 569, Třeboň
Zubní lékař - ambulantní péče (mapa)

K panu zubaři jsem docházela zhruba před třemi lety kdy jsem na jihu Čech bydlela. Zbavil mě bolesti, kazů i jiných problémů se zuby, jeho práce byla vždy precizní, přesná a jemná. Mínusem pro mě byla velmi nepříjemná sestřička kvůli které jsem měla strach z každé návštěvy.

Nemohu si stěžovat. Vždy jsem byla spokojena s objednací lhůtou, čekáním, přístupem i samotným provedením. Mohu jedině doporučit!

Pan doktor je velice precizní, citlivý, jemný a velký profesionál! Jsem moc ráda, že k němu já i dcera chodíme.

Pan doktor je určitě vynikající odborník s citlivým přístupem k pacientům. Jen si myslím že mu trošku ujel vlak co se týká nových materiálů a postupů ve stomatologii .

Vyhlášený odborník s citlivým přístupem ke svým pacientům,který je ochoten pomoci i mimo rámec pracovní doby.To vše celé umocňuje ještě příjemná sestřička.

super

MUDr. Doležal je skvělý stomatolog, žiju delší dobu v Praze, ale na zubní jezdím pouze k němu. Vím, že ho nikdy nevyměním.

MUDr. Doležal je vynikající stomatolog, neznám lepšího, a že jich pár znám.

Jsem z práce pana doktora opravdu nadšená, trhal mi komplikovaně vyrostlé moudráky, ale já byla za 10 minut pryč z ordinace a vše proběhlo bez otoků a jakékoli bolesti! Navíc je velmi vstřícný, vím, že mé zuby jsou v maximální péči. Zatím jsem na něj slyšela vždy jen chválu. Další plus je pěkně zařízená ordinace a velmi příjemná a hodná sestřička!!

Výborný lékař, který vzal mého přítele i na Štědrý den, když mu otekla celá pusa! Za nic bych ho nevyměnila!!! Prostě PAN LÉKAŘ!!!