Praktický lékař pro děti a dorost
Masarykovo náměstí 104, Přeštice

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je skvělá není co vytknout, kéž by bylo víc takových lékařů a hlavně jí věřím, má pravdu v tom co píše o covid vakcine.

Umístění: jiné místo Homeopatie

Paní doktorka je opravdu skvělá, dlouho jsem nepoznal tak vstřícného a chápavého lékaře. Vzdělaný lékař a zároveň homeopat, skvělá kombinace.

Paní doktorka je výborná. Oceňuji odvahu k alternativní léčbě, jsme rád, že k ní můžeme s dcerou chodit.

Chodím k paní doktorce od mala teď i mé děti. Je výborná lékařka mohu jen doporučit

Báječná paní doktorka.
Má v péči obě naše děti od narození, mám k ní obrovskou důvěru. Je vždy vstřícná, ačkoli často čekárna praská ve švech, není to v ordinaci znát, jak je pečlivá, přesná a profesionální. Velmi oceňuji, že praktikuje homeopatii a přírodní medicínu. Mohu za nás jen doporučit.

K paní doktorce chodíme od narození našeho syna, nyní je mu 6.let a jsme stále moc spokojeni. Je hodná, trpělivá, vstřícná, není problém zavolat i mimo ordinační hodiny, což je dnes takový malý zázrak. Chtělo by to více takových paní doktorek:-)

Skvělá paní doktorka.. ikdyž není v ordinaci, tak je k zastižení na jejím mobilním čísle, to se tak běžně nestává. K péči o naše dítko ji není co vytknout, jen škoda, že má tolik malých pacientů a bývá v čekárně narváno :-(

Když mé dceři byly tři roky navštěvovaly jsme ordinaci jedné raději nejmenované lékařky v místě našeho bydliště, která dceru "léčila" na rýmu a kašel. Po dvou měsících a stálého tvrzení paní doktorky, že je dcera v pořádku jsem se sebrala a jela za paní doktorkou Urbanovou. Ta dceři nasadila homeopatika a za dva týdny bylo všechno v pořádku. Je to skvělá lékařka s obrovským srdcem. Kéž by takoví lékaři byli všichni.

Paná doktorka je super. Přesně na ní sedí hodnocení předchozích rodičů. Již léta se nám stará o obě naše děti a nikoho lepšího si nedovedeme představit. Je neuvěřitelně pečlivá a dosud se nám nestalo, že by něco zanedbala.

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Má v péči obě mé děti, dceru již od miminka a právě už i přístup k novorozencům je u ní na jedničku. Přijede, mamince vše vysvětlí, na nic se nemusíte bát zeptat. Stejně tak ale i se starším dítětem, jak již bylo psáno, o radu můžete zavolat kdykoli, nikdy Vás neodmítne. Skvělý, profesionální přístup, doporučuji!!