Praktický lékař
Přímětice 341, Znojmo

Doporučuji!

Vyslechne, provede vyšetření to ano. Ale její léková politika je zvláštní. Mám z ní pocit, že předepisuje jen to na co má smlouvu s nějakou farmafirmou. Konkurenční léky nepředepíše a ještě tvrdí, že se již nevyrábí. Jaké překvapení v lékárně, kde na dotaz jestli se dělají nebo ne dostanete odpověď že ano. Tohle se opakovalo několikrát. O pacienty ve velmi vážném zdravotním stavu neprojevuje zájem nad standard pojišťovnou hrazené péče. Odmítání vážně nemocných chronických pacientů zařadit do očkování proti prasečí chřipce (ačkoliv pacient patří dle ministerrstva do této skupiny).Atd. Tedy není tak dobrá jak tady píšete. Dejte si na ní pozor a vyžadujte vše na co máte nárok.

Paní doktorka je velmi milá. Čeho si na ní člověk který je nemocen cení? že dokáže vyslechnout, zeptat se, poradit. A to já jako pacient velmi potřebuji a cením si takového přístupu . Navíc má paní doktorka skvělou sestru která je vždy klidná a přívětivá .Více takových ordinací.

Skvělá lékařka, milá, ochotná, vyslechne vás..určitě doporučuji i ostatním.

Ochotná lékařka, předepíše bez problémů vyšetření, konzultuje i výsledky od jiných lékařů.

Výborná lékařka, velmi ochotná, milá k pacientům, můžeme jen doporučit.

Dobrá lékařka, ochotná, rozumí své práci. Snad jen vybírání poplatků při vyzvedávání výsledků by se nemuselo praktikovat, ale to je drobnost.

Velmi výborná lékařka, vždy ochotná s dostatkem času na pacienta, provádí a předepisuje veškará vyšetření. Velmi pečlivá, ochotná. Doporučuji.

Vždy velmi ochotná. Pacientům se plně věnuje.

Velmi ochotná, milá, vždy provede veškerá vyšetření.