Gynekologické zdravotní středisko
Čechova 252, Velvary

Umístění: Gynekologické zdravotní středisko

Překvapuje mě tolik pozitivních ohlasů na paní doktorku. Milá je jen když jdete pouze na prevenci a nic víc po ní nevyžadujete, ve chvíli, kdy se objeví první problém, doporučuji lékaře změnit. Dokud jsem neměla žádný problém, taky mi paní doktorka přišla strašně fajn, ve chvíli, kdy se první problém objevil bohužel mé potíže skoro až zesměšňovala a byla vcelku nepříjemná... lékaře jsem vyměnila a problém vyřešila, k paní doktorce už bych znovu nešla. Odbornice to tedy rozhodně není.

Bohužel musím souhlasit s paní Ivetou, běžné kontroly probíhají rychle, to ano, paní doktorka je hodná, ale jinak je to opravdu tak, že mi téměř vždy doporučila k léčbě jen to, co lze koupit volně v lékárně. Proto mi to vždy zabralo jen na pár týdnů a potíže se neustále vracely. Navíc bývá dost častý problém se do ordinace vůbec dovolat, vždy jsem musela volat i několik dní po sobě, než jsem se vůbec dovolala, nikdo nezvedal. Moje dcera k ní chodila také a v těhotenství přešla do Loun, měla zdravotní problémy, zvýšený krevní tlak, zvýšené hodnoty štítné žlázy atd. , paní doktorka jí řekla, že to je normální, není důvod k nemocenské, těhotenství není prý nemoc, po přechodu k jinému lékaři jí okamžitě byla vystavena neschopenka pro příliš vysoký krevní tlak, vyšetřena krev a odeslána na endokrinologii, kde jí předepsaly léky. V průběhu těhotenství byla i jednou hospitalizována v nemocnici ve Slaném a po celou dobu už byla ponechána na nemocenské.Nyní má již naštěstí zdravé miminko. Takže hodná paní doktorka sice je, ale odborník, no nevím, posuďte sami. Simona

V péči této lékařky jsem už hodně let a pokaždé jsem měla pocit,že jsem dostala to nejlepší,co bylo možné.Obě dvě,jak paní doktorka,tak sestra,jsou nejenom odbornice a profesionálky,ale mají úžasný lidský přístup a pochopení pro každý můj problém.Milé dámy,díky za vás dvě,nikam jinam bych nešla!

Znám paní doktorku již léta a vždy je milá.Když mám problém,tak ho řeší a zpravidla vyřeší.Též jsem ji měla u porodu a to byla na jedničku a operovala mi a též vše proběhlo bez komplikací.

Chodím k paní doktorce od prvního těhotenství.Jsem moc spokojená s přístupem jejím i sestřičky.Vždy když jsem chtěla něco vědět nebo probrat, tak si udělala čas, vše mi vysvětlila.Teď čekáme druhé dítko a přestěhovali jsme se do Prahy.Stejně za paní doktorkou dojíždím, protože u ní to nejde jak na běžícím pásu, kdy vás ani nepozdraví.Mají přehled o pacientech, vědí, proč jste přišla a podobně.Ten osobitý přístup se mi moc líbí.

Nemůžu uvěřit tomu, co tady čtu za chválu .... jsem z vesnice, kde paní doktorka působí a většina žen, co tu znám, radši dojíždí jinam... zpravidla do Kralup nebo do Prahy. Pokud se jedná jenom o běžné kontroly, tak je pravda, že je to rychle vyřízené, ale pokud člověku opravdu něco je a má problémy, tak se zpravidla přehlásí jinam. ....a co se týče těch diagnoz.... zpravidla když jsem šla rovnou do lékárny, tak mi doporučili totéž, co paní doktorka.

Paní doktorka milá, hodná, sestřička taky. Příjemné prostředí. doporučuji:-)

Jsem v péči této lékařky již mnoho let a veškeré mé složité záležitosti byly díky včasnému a odbornému zásahu dořešeny úspěšně, a s pocitem, že pacientka není bezejmenný případ, ale lidská bytost, navíc řešící velmi intimní a emociálně citlivé zdravotní problémy, jakými gynekologické problémy a jejich důsledky pro osobní život nesporně jsou, a s tímto přístupem byly vysvětleny, zaléčeny a dořešeny následnou péčí

Lékaři na Kladně mamku posílali na potrat, díky této paní doktorce jsem se narodila!

Od babičky přes mamku až po mne.....velice milá paní doktorka a veice vstřícná, také dojíždím z dálky a nemám problém.