Anna Martišková, pediatr Zlín

MUDr. Anna Martišková

Pediatr Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dřevnická 4287, Zlín
Privátní dětský lékař, endokrinolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Poté co jsem si přečetl recenze na tuto paní doktorku, tak z toho mám smíšené pocity, ale vzhledem k tomu, že jí znám docela dobře, tak mě některé příspěvky celkem pobavily.Například sem někdo psal, že zde byl se svým dítětem, a že mu prý sestra nechtěla poskytnou teploměr k nahlédnutí, tomu nevěřím a nebojím se o tomto člověku říci, že je to lhář a navíc se k ní ještě choval hrubě, jak zde sám uvádí: Musel jsem jí ho sebrat.Dále sem píší lidé, kteří mají děti diabetiky a jedna paní napsala, že kupovala nějaké pomůcky naprosto zbytečně a ještě za své peníze, tak zaprvé zbytečně to nebylo (to vím skoro jistě) a za druhé ,jestli si tu někdo myslí ,že dohodnout se s pojišťovnou je něco jednoduchého ,tak je hrubě na omylu.Ono jenom vyúčtování do té pojišťovny se dělá každý měsíc, celý den (a to o víkendu).A vaše osobní názory(polonadávky) na Paní doktorku jsou zde všem ,,ukradené´´ ,tak je zde nesdělujte nahlas.Děkuji.Jediný kdo může rozhodnout o tom, kdy Paní doktorka půjde do důchodu je ona sama ,tak to berte na vědomí a nemluvte prosím v množném čísle (hodně lidí naštvala - naštvala v tomto ohledu ,zatím jenom vás ,tak kde asi bude chyba).Dále se mi líbí výroky lidí: Paní doktorka nás poslala domů ,bez toho ,aby nám udělala jakýkoliv odběr.Vy jste snad doktoři ,že víte kdy se mají dělat jaké odběry?Nejste, tam se prosím ,,nemontujte´´ do její práce.Nebo :Nejsem jediná kdo s ní měl problémy.To nejste ,ale mnohem větší procento je s ní spokojeno.Opět kde asi bude chyba!A nakonec ,jestli si myslíte ,že to toho člověka nemrzí ,když to sem o něm píšete ,nebo že si to nenajde ,tak to si myslíte špatně.Lidé zpamatujte se !


Paní doktorka náš zklamala, protože se odstěhovala z Bartošovy čtvrti. Bude se to tam bourat? Budova je kromě hospody už celá prázdná.
O to větší překvapení nás čekalo na jejím novém pracovišti. Ten domeček v zahradě Baťovy nadace je jako z pohádky! Zvenku i uvnitř.
Jsme rádi, že jsme o naši paní doktorku nepřišli. Je totiž skvělá a moje děti ji mají rády.


Moc hodná, laskavá. Děti ji mají rády. Vždycky nám pomohla.


Byli jsme u s ní s 8 měsíčním synem po týdením léčení. Syn měl stále teplotu, sestra po měření v ordinaci tvrdila, že nemá... Sestra odmítla ukázat teploměr, musel jsem jí ho vzít. A ejhle - na teploměru bylo 38,7; na což paní doktorka řekla "no a co". Ruce od ní pryč!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


super lékařka


S touto paní doktorkou jsem byla spokojená jen do doby, než se u syna objevil zdravotní problém, který nebyla schopná zvládnout. Neposlala ho totiž na žádná odb.vyšetření, odběry, rtg dutin. Jen do něj cpala nejdřív paralen, pak naprosto nevhodná a pro dítě zátěžová antibiotika. Když jsem trvala na odb. vyšetření...po dvou měsících její "léčby", prohlásila, že jsem hysterická matka a že necítí potřebu syna byť jen podrobněji prohlédnout. Vždy se mu jen podívala do krku, prohmatala mu krční uzliny a sáhla na čelo...jako ve středověku!! Když jsme přešli k jiné paní doktorce, syn měl při správné léčbě do čtrnácti dnů po problémech. Tuto lékařku velmi NEDOPORUČUJI, nejsem sama, kdo s ní měl problémy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


stoprocentně nejlepší paní doktorka pod sluncem :)


vubec neví dojdete tam s infekční nemocí a ona vás jen pošle domu s antibiotikama ani nevezme odběry krve stěry z krku nic žádné testy ses tru posílal dva týdny domu s mononukleoozou a to jen at bere paralén takže ta doktorka je nevyhovující a dkyž jsem tohle konzultoval s jednou doktourkou tak se divila že dřív bývala dobrá ale jak de vidět čo bolo to bolo

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Měl jsem ji vždycky rád :)


J

Doporučuji všem, kteří navštěvovali paní doktorku s onemocněním štítné žlázy,
aby si nechali udělat vyšetření u jiného lékaře. Moje dcera dopadla stejně, jako slečna Klára.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti