Privátní dětský lékař, endokrinolog
Dřevnická 4287, Zlín

Poté co jsem si přečetl recenze na tuto paní doktorku, tak z toho mám smíšené pocity, ale vzhledem k tomu, že jí znám docela dobře, tak mě některé příspěvky celkem pobavily.Například sem někdo psal, že zde byl se svým dítětem, a že mu prý sestra nechtěla poskytnou teploměr k nahlédnutí, tomu nevěřím a nebojím se o tomto člověku říci, že je to lhář a navíc se k ní ještě choval hrubě, jak zde sám uvádí: Musel jsem jí ho sebrat.Dále sem píší lidé, kteří mají děti diabetiky a jedna paní napsala, že kupovala nějaké pomůcky naprosto zbytečně a ještě za své peníze, tak zaprvé zbytečně to nebylo (to vím skoro jistě) a za druhé ,jestli si tu někdo myslí ,že dohodnout se s pojišťovnou je něco jednoduchého ,tak je hrubě na omylu.Ono jenom vyúčtování do té pojišťovny se dělá každý měsíc, celý den (a to o víkendu).A vaše osobní názory(polonadávky) na Paní doktorku jsou zde všem ,,ukradené´´ ,tak je zde nesdělujte nahlas.Děkuji.Jediný kdo může rozhodnout o tom, kdy Paní doktorka půjde do důchodu je ona sama ,tak to berte na vědomí a nemluvte prosím v množném čísle (hodně lidí naštvala - naštvala v tomto ohledu ,zatím jenom vás ,tak kde asi bude chyba).Dále se mi líbí výroky lidí: Paní doktorka nás poslala domů ,bez toho ,aby nám udělala jakýkoliv odběr.Vy jste snad doktoři ,že víte kdy se mají dělat jaké odběry?Nejste, tam se prosím ,,nemontujte´´ do její práce.Nebo :Nejsem jediná kdo s ní měl problémy.To nejste ,ale mnohem větší procento je s ní spokojeno.Opět kde asi bude chyba!A nakonec ,jestli si myslíte ,že to toho člověka nemrzí ,když to sem o něm píšete ,nebo že si to nenajde ,tak to si myslíte špatně.Lidé zpamatujte se !

Paní doktorka náš zklamala, protože se odstěhovala z Bartošovy čtvrti. Bude se to tam bourat? Budova je kromě hospody už celá prázdná.
O to větší překvapení nás čekalo na jejím novém pracovišti. Ten domeček v zahradě Baťovy nadace je jako z pohádky! Zvenku i uvnitř.
Jsme rádi, že jsme o naši paní doktorku nepřišli. Je totiž skvělá a moje děti ji mají rády.

Moc hodná, laskavá. Děti ji mají rády. Vždycky nám pomohla.

Byli jsme u s ní s 8 měsíčním synem po týdením léčení. Syn měl stále teplotu, sestra po měření v ordinaci tvrdila, že nemá... Sestra odmítla ukázat teploměr, musel jsem jí ho vzít. A ejhle - na teploměru bylo 38,7; na což paní doktorka řekla "no a co". Ruce od ní pryč!

super lékařka

S touto paní doktorkou jsem byla spokojená jen do doby, než se u syna objevil zdravotní problém, který nebyla schopná zvládnout. Neposlala ho totiž na žádná odb.vyšetření, odběry, rtg dutin. Jen do něj cpala nejdřív paralen, pak naprosto nevhodná a pro dítě zátěžová antibiotika. Když jsem trvala na odb. vyšetření...po dvou měsících její "léčby", prohlásila, že jsem hysterická matka a že necítí potřebu syna byť jen podrobněji prohlédnout. Vždy se mu jen podívala do krku, prohmatala mu krční uzliny a sáhla na čelo...jako ve středověku!! Když jsme přešli k jiné paní doktorce, syn měl při správné léčbě do čtrnácti dnů po problémech. Tuto lékařku velmi NEDOPORUČUJI, nejsem sama, kdo s ní měl problémy.

stoprocentně nejlepší paní doktorka pod sluncem :)

vubec neví dojdete tam s infekční nemocí a ona vás jen pošle domu s antibiotikama ani nevezme odběry krve stěry z krku nic žádné testy ses tru posílal dva týdny domu s mononukleoozou a to jen at bere paralén takže ta doktorka je nevyhovující a dkyž jsem tohle konzultoval s jednou doktourkou tak se divila že dřív bývala dobrá ale jak de vidět čo bolo to bolo

Měl jsem ji vždycky rád :)

Doporučuji všem, kteří navštěvovali paní doktorku s onemocněním štítné žlázy,
aby si nechali udělat vyšetření u jiného lékaře. Moje dcera dopadla stejně, jako slečna Klára.