Adresa

Stomatologická ordinace
Kpt. Jaroše 2876, Tábor

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil

Vynikající lékařka i člověk. Navíc i její dcera Eva je skvělá stomatoložka, je radost k nim do ordinace chodit, když už tam bohužel člověk musí...

O
Ověřený profil

K paní MUDr Haraštové jsem chodil řadu let, byl jsem s její prací i přístupem spokojen. Mám jen dvě výhrady : Přestože jí muselo být jasné, že budu potřebovat zubní náhrady, když jsem postupně přišel o většinu stoliček nahoře i dole, musel jsem ji k zhotovení náhrad doslova přemluvit, protože pouze předními zuby se mi špatně kousalo
.Zubní náhrady jsem nakonec dostal, fungují dosud.
Horší bylo, že když jsem se k ní chtěl objednat na nutný zákrok( asi před 3 roky ), sdělila mi sestřička, že paní doktorka je po operaci a že není známo, kdy se vrátí. To sice plně chápu, ale tento stav trval delší dobu a nakonec jsem se do ordinace nedovolal vůbec.Považoval bych za aspoň slušné, kdyby paní doktorka nebo sestra klientům oznámily, kdy bude ordinace pokračovat, nebo kdo ji zastupuje.To se bohužel nestalo a já jsem si musel najít jiného stomatologa.

V
Ověřený profil

S paní doktorkou mám bohužel jen ty nejhorší zkušenosti. Chodila jsem k ní, protože u ní byla registrována moje rodina, ale bohužel všichni už mají umělý chrup a mě také nenapadlo, jakou paseku mi může v ústech paní doktorka způsobit. Mám v rodině poměrně velkou kazivost zubů, ale co paní doktorku opravňuje k tomu, aby stoličky rovnou trhala místo aby se je snažila nějakým způsobem zachovat opravdu nechápu!!! Díky paní doktorce jsem v 18 letech měla vytrhané 4 zuby a doteď mě z její "péče" musí jiná paní doktorka léčit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřený profil

Vstřícné, přívětivé jednání, paní doktorka vždy předem vysvětlí, co se bude dít, vlastní zákrok provádí s maximální citlivostí a s ohledem na pocity pacienta. Maximální spokojenost.


Ověřený profil


Příjemná a milá paní doktorka a pokud mohu ,jako laik soudit, i odborně na výši.
O tom svědčí i skoro vždy plná čekárna pacientů,což je někdy i na závadu.Ale na
druhé straně to svědčí o tom, že paní doktorka nikoho neodmítne.V jiných čekárnách je často velmi pusto a to,dle mého názoru nesvědčí o velké oblibě.


Moc hodná a milá paní doktorka. VŠEM VŘELE DOPORUČUJI!!! Jsem s ní nad míru spokojená já i manžel.


Milá, příjemná lékařka, s dlouholetou praxí.


A

Milá, příjemná, vstřícná a hlavně lidská zubařka s dlouholetou praxí-mohu jen doporučit.


Velmi milá lékařka, která se setrou Maruškou tvoří výborný tým. Jsou velmi ochotné a pečlivě se strarají nejen o kvalitní odborné ošetření, ale i dobrou pohodu v ordinaci. Chodíme do této ordinace celá rodina a jsme velice spokojeni. Vřele doporučujeme.


B

spokojenost...co říct víc


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti