Andrea Zakoutová, neurolog Ostrava

MUDr. Andrea Zakoutová

Neurolog Více

Pavlovova 29, Ostrava
Ambulance dětské neurologie s.r.o.

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Ještě před rokem bych zde napsala stejně pochvalný názor jako všichni ostatní. Bohužel dnes již nemohu :-(
K paní doktorce jsme chodily s dcerou několik let, vždy proběhlo vše bez problémů, paní doktorka se vždy chovala mile a vstřícně, svým vystupováním byla vždy velmi sympatická.
Poté ovšem dcera onemocněla schizofrenii. Přesto, že jsme chodily pravidelně na kontroly a paní doktorku jsem upozorňovala na symptomy, které se u dcery projevují, nebyla schizofrenie lékařkou rozpoznána (resp. nevěnovala symptomům patřičnou pozornost a neodeslala nás na vyšetření na psychiatrii).
Vlivem tohoto prodlení se stanovením diagnózy došlo u dcery k poškození mozku, významnému snížení intelektu a dalším negativním následkům.
Konzultovala jsem situaci se dvěma renomovanými pedopsychiatry a oba mi potvrdili, že ze strany lékařky došlo k pochybení.
Je mi to líto. Jak jsem již uvedla, paní doktorka byla vždy velmi příjemná... Nicméně lékaře vyhledáváme z jiného důvodu - chceme, aby nás především léčil.
Po zanedbání léčby ze strany doktorky Zakoutové má ovšem dcera trvalé následky.
Mohu jen doufat, že se něco takového nebude opakovat u jiných dětí...

K pani Zakoutové chodíme s dcerkou přes rok a za ten rok jsem pochopila několikrát že toto byla nejlepší volba pro mé dítě. Dcera se k doktorce vždy těší, paní doktorka každý byť sebemenší úspěch ocení pochvalou jak dcery tak i mé maličkosti. Každé sebemenší trápení pro ní není rozmarem přecitlivělého rodiče ale duvod k byť jen konzultace po telefonu či minimálního kontaktu s rodičem a krátkou konzultací v ordinaci. Žádný náznak neurologického problému nevynechá a dokud si neověří jaký je skutečný stav dítěte tak horlivě po problému jde. Víc takových lékařů a na světě by bylo krásně spoušť lidí mi závidí takového odborníka který není líný číst a zkoumat nové studie.. Díky tomu je se svou odborností tam kde je.

Paní doktorku Zakoutovou navštěvujeme s dcerkou už více jak 5 let. Před návštěvou v její ordinaci jsme měli zkušenosti z jiných ambulancí a bohužel nebyly právě kladné. Hned první návštěva v ordinaci paní doktorky Zakoutové byla ,pro nás rodiče , jako z Jiříkova vidění. paní doktorka je nejenom sympatický člověk, ale z jejího vystupování a přístupu k rodičům a hlavně dětem je zřejmé, že má zkušenosti, ví na co se zeptat, dokáže rodičům dát jistotu v tom, že jejich názory a popisy vlastního dítěte je důležité a mnoho věcí dokáže a velmi jasně vysvětlí. Návštěva této ambulance je pro mne, pro mámu postiženého dítka, jako balzám na duši. Ač ne vždy člověk slyší jenom hezké, tak i to nepříjemné se dá vysvětlit a podat tak, aby se člověk nezhroutil. Moc děkuji, že k paní doktorce můžeme docházet, moc děkuji, že paní doktorka je a zůstává člověkem s velkým Č. A doplnila bych hodnocení i na zdravotní sestry, které jsme v její ordinaci zažii. Obě zdravotní sestry, které během těch 5 let u paní doktorky pracovaly, byly a jsou stejnými lidskými bytostmi, jako paní doktorka. Dámy, moc Vám všem děkujeme. Mužní

Příjemná a profesionální paní doktorka,perfektní spolupráce ,jak s dítětem tak s rodičem.Sestřička rovněž milá a vstřícná.Doporučuji a moooc děkujeme S.Bouzková.

Paní doktorka má - kromě jiných schopností - úžasný dar jednání s lidmi, jsem ráda, že ho tak výborně využívá ve prospěch svých dětských pacientů i nás rodičů. Děkuji :)

C

Pani Dr. Zakoutová )) nemam co dodat jen to žeje odbornik vynikajci . Je hodna velice a najde problem hned řeši nečeka . sem velice rada žechodim kni se synem . všechna čest a před pani dochtorkou klobouk dolu . Pani Dr. momuže vysvětli poradi a tose cenii . děkuji

Znalá věci, lidská ,milá a ochotná k tomu..vše vysvětlí,můžu volat přpi potížích,pomůže i v soc.problémech. Odborná,příjemná , vstřícná lékařka i sestra, pěkné prostředí nové ambulance. Prošla jsem spoustou ordinací neurologů i jiných odborníků ,ale s takovou vstřícností a empatií jsem se ještě nesetkala -poradí a probere odborné věci,má zájem o všechno,co se dcery týká ,prostě se tam cítím jako doma a těším se na každou další návštěvu. Nelze udělit jiné než nejlepší hodnocení. Mohu jen doporučit. Hodnotím paní doktorku jako skvělého specialistu.

W

opravdu bez komentáře, nikde jsem se zatím nesetkala s lepším doktorem ani žádnou ordinací, kde by byl lepší přístup a profesionalita! navíc paní doktorka je strašně moc hodná, vstřícná, důkladná a na děti i rodiče velice milá, a na rozdíl od jiných lékařů, nebere pacienty jako kusy na pásové lince... děkujeme že jste taková jaká jste a že lidem a dětem tak moc pomáháte... jsme vděční za to, že jsme dostali vůbec tu příležitost, být v tak dobrých rukou ;) zdravíme a také doporučujeme!

Moc děkuji za pomoc, navštívila jsem paní doktorku se synem při prvním kontaktu byla obava jak bude dítě vše zvládat rázem pryč.Mohu jen doporučit. Hodnotím paní doktorku jako skvělého specialistu.

Je velmi hodná a sympatická.
Pomáhá dětem nejlépe ze všech doktorů a doktorek co znám.
Vážně se moc snaží aby pomohla a vysvětlila...
Není nikdo, koho znám, že by tam nebyl spokojený.
(Moc hezká) :-)