MUDr. Andrea Zakoutová

Uložit

Neurolog Více

44 názor

Uložit


Adresa

Ambulance dětské neurologie s.r.o.
Pavlovova 29, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

44 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ambulance dětské neurologie s.r.o. Jiný

Pokud neuroložka, tak Andrea. Empatická, ochotná. Doporučuji svým klientkám. Všem hodně zdraví přeje Petra.

A
Ověřený profil
Umístění: Ambulance dětské neurologie s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodím se syny. Začali jsme k ní chodit v roce 2018 kdy syn po prvním očkování hexy dostal svůj první epileptický záchvat. Vyhledávali jsme někoho kdo v oboru bude důsledný a lékaře si opravdu pečlivě vybíráme. U paní doktorky Zákoutové však od první návštěvy bylo všechno v naprostém pořádku. Léčba byla okamžitá a dokonce zůstala déle aby mému synovi mohla mimo svoje hodiny pomoci bylo to malé miminko a jsem ráda, že ho rychlou léčbou zachránila. Synovi budou brzy čtyři roky má ještě co dohánět a oproti svým vrstevníkům je pomalejší ale co je pro nás důležité je v pořádku a pod neustálým dohledem paní doktorky. V této chvíli je již bez léků za což jsme nesmírně rádi. Kvůli této zkušenosti k ní chodíme i s mladším synem a i při sebemenším náznaku něčeho špatného jedná okamžitě. Kluci k paní doktorce jezdí rádi a já jsem opravdu ráda že jí mají a mohu jí pouze a jen doporučit. K paní doktorce patří i sestřička která je také velice milá.

H
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Ještě před rokem bych zde napsala stejně pochvalný názor jako všichni ostatní. Bohužel dnes již nemohu :-(
K paní doktorce jsme chodily s dcerou několik let, vždy proběhlo vše bez problémů, paní doktorka se vždy chovala mile a vstřícně, svým vystupováním byla vždy velmi sympatická.
Poté ovšem dcera onemocněla schizofrenii. Přesto, že jsme chodily pravidelně na kontroly a paní doktorku jsem upozorňovala na symptomy, které se u dcery projevují, nebyla schizofrenie lékařkou rozpoznána (resp. nevěnovala symptomům patřičnou pozornost a neodeslala nás na vyšetření na psychiatrii).
Vlivem tohoto prodlení se stanovením diagnózy došlo u dcery k poškození mozku, významnému snížení intelektu a dalším negativním následkům.
Konzultovala jsem situaci se dvěma renomovanými pedopsychiatry a oba mi potvrdili, že ze strany lékařky došlo k pochybení.
Je mi to líto. Jak jsem již uvedla, paní doktorka byla vždy velmi příjemná... Nicméně lékaře vyhledáváme z jiného důvodu - chceme, aby nás především léčil.
Po zanedbání léčby ze strany doktorky Zakoutové má ovšem dcera trvalé následky.
Mohu jen doufat, že se něco takového nebude opakovat u jiných dětí...


Ověřený profil

K pani Zakoutové chodíme s dcerkou přes rok a za ten rok jsem pochopila několikrát že toto byla nejlepší volba pro mé dítě. Dcera se k doktorce vždy těší, paní doktorka každý byť sebemenší úspěch ocení pochvalou jak dcery tak i mé maličkosti. Každé sebemenší trápení pro ní není rozmarem přecitlivělého rodiče ale duvod k byť jen konzultace po telefonu či minimálního kontaktu s rodičem a krátkou konzultací v ordinaci. Žádný náznak neurologického problému nevynechá a dokud si neověří jaký je skutečný stav dítěte tak horlivě po problému jde. Víc takových lékařů a na světě by bylo krásně spoušť lidí mi závidí takového odborníka který není líný číst a zkoumat nové studie.. Díky tomu je se svou odborností tam kde je.


Ověřený profil

Paní doktorku Zakoutovou navštěvujeme s dcerkou už více jak 5 let. Před návštěvou v její ordinaci jsme měli zkušenosti z jiných ambulancí a bohužel nebyly právě kladné. Hned první návštěva v ordinaci paní doktorky Zakoutové byla ,pro nás rodiče , jako z Jiříkova vidění. paní doktorka je nejenom sympatický člověk, ale z jejího vystupování a přístupu k rodičům a hlavně dětem je zřejmé, že má zkušenosti, ví na co se zeptat, dokáže rodičům dát jistotu v tom, že jejich názory a popisy vlastního dítěte je důležité a mnoho věcí dokáže a velmi jasně vysvětlí. Návštěva této ambulance je pro mne, pro mámu postiženého dítka, jako balzám na duši. Ač ne vždy člověk slyší jenom hezké, tak i to nepříjemné se dá vysvětlit a podat tak, aby se člověk nezhroutil. Moc děkuji, že k paní doktorce můžeme docházet, moc děkuji, že paní doktorka je a zůstává člověkem s velkým Č. A doplnila bych hodnocení i na zdravotní sestry, které jsme v její ordinaci zažii. Obě zdravotní sestry, které během těch 5 let u paní doktorky pracovaly, byly a jsou stejnými lidskými bytostmi, jako paní doktorka. Dámy, moc Vám všem děkujeme. Mužní


Ověřený profil

Příjemná a profesionální paní doktorka,perfektní spolupráce ,jak s dítětem tak s rodičem.Sestřička rovněž milá a vstřícná.Doporučuji a moooc děkujeme S.Bouzková.


B
Ověřený profil

Paní doktorka má - kromě jiných schopností - úžasný dar jednání s lidmi, jsem ráda, že ho tak výborně využívá ve prospěch svých dětských pacientů i nás rodičů. Děkuji :)


C
Ověřený profil

Pani Dr. Zakoutová )) nemam co dodat jen to žeje odbornik vynikajci . Je hodna velice a najde problem hned řeši nečeka . sem velice rada žechodim kni se synem . všechna čest a před pani dochtorkou klobouk dolu . Pani Dr. momuže vysvětli poradi a tose cenii . děkuji


J
Ověřený profil

Znalá věci, lidská ,milá a ochotná k tomu..vše vysvětlí,můžu volat přpi potížích,pomůže i v soc.problémech. Odborná,příjemná , vstřícná lékařka i sestra, pěkné prostředí nové ambulance. Prošla jsem spoustou ordinací neurologů i jiných odborníků ,ale s takovou vstřícností a empatií jsem se ještě nesetkala -poradí a probere odborné věci,má zájem o všechno,co se dcery týká ,prostě se tam cítím jako doma a těším se na každou další návštěvu. Nelze udělit jiné než nejlepší hodnocení. Mohu jen doporučit. Hodnotím paní doktorku jako skvělého specialistu.


W
Ověřený profil

opravdu bez komentáře, nikde jsem se zatím nesetkala s lepším doktorem ani žádnou ordinací, kde by byl lepší přístup a profesionalita! navíc paní doktorka je strašně moc hodná, vstřícná, důkladná a na děti i rodiče velice milá, a na rozdíl od jiných lékařů, nebere pacienty jako kusy na pásové lince... děkujeme že jste taková jaká jste a že lidem a dětem tak moc pomáháte... jsme vděční za to, že jsme dostali vůbec tu příležitost, být v tak dobrých rukou ;) zdravíme a také doporučujeme!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti