Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.

S paní doktorkou jsem se setkávala jak v ambulanci, tak jsem jí měla u svého prvního porodu. Vždy mi všechno vysvětlila a při porodu byla opravdovou oporou. Ač byl porod komplikovanější, dovedla ho do konce i bez císařského řezu. Po porodu se za mnou několikrát stavovala a zajímala se o můj stav. Byla vždy milá a profesionální.

B
Ověřený profil
Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Porod

Paní doktorku jsem bohužel vyfasovala k svému prvnímu porodu. Bylo to neštěstí. Vůbec se mnou ani s manželem nekomunikovala. Ani k miminku mi nepogratulovala. Bylo znat, ze je nejspis prepracovana a ja jsem pro ni byla jedno cislo z mnoha. A to ze to byl muj prvni porod ji opravdu nezajimalo. Doporucila mi cisare, protoze jsem mela duveru v lekare, tak jsem souhlasila. Syn mel Apgar skore 10-10-10. Kdyz jsem se pri propusteni ptala, z jakeho duvodu mi byl doporucen cisar, nikdo mi na to nebyl schopny odpovedet. Zacala jsem se zajimat o zpusob vedeni porodu v zahranici a tady spatruji zacinajici problem-nekomunikujici mudr, vnitrni vysetrovani, nuceni do polohy vleze, urychlovani porodu, pripadne vyvolavani porodu... Na tuto lekarku jsem si i stezovala, ovsem nenapadlo me si vzit k porodu kameru nebo diktafon, takze co mohla, poprela. Doporucuji vsem tehotnym, zajimejte se, jak se rodi v zapadnich zemi, budete velmi prekvapene. Mame sice temer vse zdarma, ale na ukor naseho zdravi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

B
Ověřený profil

Paní doktorka je člověk na svém místě, vždy milá, usměvavá, ochotná a poradí se vším. Sestřičky v Medicentru v Berouně také moc milé :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu