Ordinace celostní medicíny
Vranská 18, Praha 12, Praha

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

Ano je to tak - lékaři léčí, ale příroda uzdravuje. A paní Šárková je toho živým důkazem. Svým optimismem, dobrou náladou a především schopnostmi využít síly přírodních produktů je opravdovým andělem mezi lékaři. Chodím k ní již řadu let a cítím se stále skvěle.

Olda

Paní dorktorka Šárková může vzbuzovat rozporuplné emoce, zejména u lidí, kteří slepě důvěřují lékařům v nemocnicích a jejich vyšetřovacím metodám, které ale dokáží málo co objasnit ba zřetelně definovat, co člověka trápí! Stovky lidí, kterým denně pomáhá se léčit či jen udržovat jejich zdraví na dobré cestě mohou potvrdit, že tato žena je profesionál a dokud se váš zdravotní stav nezlepší, ona to nevzdá. Děkuji ji za pomoc a rady mně, mé rodině i mnoha mým přátelům.

díky, že Vás , paní doktorko, máme !!!

Když jsem se dostal k paní doktorce Šárkové, byl jsem po operaci tlustého střeva. Uřízli mi polovinu tlustého a asi půl metru tenkéko střeva.Karcinom se mi uvelebil též v prostatě a v třetím obratlu páteře. Hodnota PSA dosáhla180 a lékaři mi určili max. dva roky života. Díky paní doktorce Šárkové a jejím bylinkám, čajíčkům a striktnímu dodržování jejích pokynů jsem dokázal hodnotu PSA za půl roku srazit na pouhých 1,8 Jsem tu dodnes, už "přetahuju" rok, téměř v plném zdraví. Jen mně trápí ten kousek páteře, co se v ní ta bestie usadila a zapouzdřila. Žiju normální život, chodím do práce, na baráku dělám skoro všechny údržbové práce, starám se občas o vnoučátka. Díky paní doktorce Šárkové a lékařům v nemocnici Homolka.Jim patří můj neskonalý dík za návrat mezi živé. Díky, díky, díky!!!

Pani doktorka je jediny lekar, ktery ma radu, kdyz ostatni mlci. Absolvovala jsem stale nova a nova vysetreni, vysledky byly v poradku, ale mne bylo stale vice zle. Bolesti kloubu, zanety v ocich, zavrate, krvaceni.... Ona jedina cloveka nejen vyslechne, ale i zacne lecit. Souhlasim, je to andel!

Měl jsem dlouhodobé problémy se zdravím. Prakticky rok a půl mě soustavně bolelo v krku a měl jsem chřipky 3x, angíny slabší 2x silnější 2x (ty můj lékař mě léčil antibiotiky ale bezúspěšně). Po započetí léčby paní Šárkové se můj stav začal sice pomale, ale postupně zlepšovat. Od třetího měsíce léčby jsem nebyl ani jednou nemocný a tento stav se zatím rok udržel. V krku mě bolí čím dál míň a vždycky když mám jen trochu pocit že na mě něco leze začnu brát léky co mi předepsala a cokoliv zaženu. Já sice nevím jak přesně to dělá, ale nějak to funguje. :) Škoda jen, že na léčbu tohoto typu nepřispívá pojišťovna.

super

Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti.

Mudr šárková mě po 2 letech zbavila alergií,které mě trápily téměř 30 let. Je to anděl.