Palackého 20, Náchod
Sam. ordinace PL - stomatologa (mapa)

Jsem Moc Spokojený.rád bych doporučil všem lidem

Dnes mi poprvé trhali zub,asi rok a půl jsem byl v Německu tudíž po návratu jsem byl opět bez zubaře a co čert nechtěl do již opraveného zubu,se mi dostal zánět,takže zub musel jít ven trhání zubu byla moje premiéra,ale díky panu Vejmolovi a také sestřičce jsem to ustál v úplné pohodě,musím jim opravdu moc poděkovat

Dobrý den všem.Je pravda ,že zubař to je opravdu bezvadný.Nikdy jsem nemela problémy a hodne krát mi višel i vstříc nemám výtku na p.doktora je nejlepší zubař v Nahode nikdy jsem mu pořádne nepodekovala .dekuji p.doktore za vše.Kurdyova

Vynikající zubní lékař. Vždy ochotný a především odborník, který využívá novou techniku a postupy. Úžasně lidský přístup a jednání. Platí to i o jeho zdravotní sestře. Máme s nim zkušenosti více jak 20 let!

W

Již po několikáté se mi stalo, že jsem s celou rodinou dorazila na předem objednanou prohlídku a čekala mě pouze cedule na dveřích, že pan doktor neordinuje. Nevím, nač si sestřička od pacientů bere telefonní kontakty, když potom nedokáže ani zavolat. Asi vůbec nechápe, že si člověk musí vzít volno s práce a potom se dost špatně vysvětluje, že není razítko na propustce. Jinak sestra je velmi nepříjemná a nepřístupná. Hledám si nového zubaře.

2x mi trhal zub a 2x v pohodě, zvlášť, když jde o moudráky na spodní čelisti,který držej a ještě je k nim blbej přístup. Ode mne s panem doktorem spokojenost :o) Přemek

Zubaře člověk vyhledá, až když je průser. Zpravidla. Pan doktor je chováním velmi přímý člověk a nebojí se utrousit ostřejší slova, aby dal jasně najevo, jak se věci mají. Jen teda po dnešku, kdy mi čistil kanálek bez umrtvení.. To nikomu nepřeju, to byl teda hukot. Příště už budu ode dveří říkat, že to chci umrtvit.

Jinak nemám problém, je to odborník a v této rovině je dobrý.

Je to odborník ,to je bez diskuze, ale ta nehygiena mě přivádí k šílenství. Trpím misofobií a bakteriofobíí a ustát návštěvu u pana doktora mi dělá nemalé problémy. Málokdy si vezme rukavice a po pacientovi si je nemění ani si nemeje ruce. Minule mi dělal rengen a donutil mě se zakousnout do trubičky rengenu,která byla už od pohledu nechutně špinavá. Po mě na ní navíc zůstala krev a ani on ani sestra se neobtěžovali ji setřít. V dnešní době žloutenek opravdu ideální.

Dříve jsem chodil k Sedláčkovým, kde jsem byl nespokojen jak s přístupem, tak i s placením za zákroky, kartáčky atd. Dostal jsem doporučení na pana Vejmolu a přesto, že skoro nikde nebrali a i on měl dost plno, pan Vejmola vyšel vstříc. Zuby jsem měl v dost špatném stavu, jelikož pár let jsem u zubaře díky Sedláčkovým nebyl. Ale chyba byla především na mé straně:) Pan vejmola během pár měsíců mi dal celý chrup bez problému dohromady a dnes už se zase můžu usmívat:) díky!

Jak ho znám,nikdy nikoho nevyrazil tímzo způsobem,jak popisuje Míša.A taky jsem neslyšel nikdy,že by od počínajícího zánětu nervu někdo dostal zánět mozkových blan.Když takové bludy lékař pacientovi hlásá,pak mu takového lékaře opravdu přeju.Pan doktor se snaží zuby zachraňovat za každou cenu a je velmi vlídný.

W

Jinak nemám problém, je to odborník a v této rovině je dobrý.