Poliklinika Olomouc
Horní lán 1310/10a, Olomouc, Olomouc

Umístění: Poliklinika Olomouc Jiný

Pro pacienta je nejdůležitější důvěra v lékaře a takový pocit mi MUDr. Kráčalová plně dopřává. Má na to vliv její odbornost, preciznost i vstřícnost. Paní doktorka je milá, umí vyslechnout, má přehled o dříve provedených vyšetřeních a potvrzených diagnózách a nic nenechá náhodě. Pěknou atmosféru vytváří i sestřička a je mi příjemné, že ordinaci mohu navštěvovat v klidu a s důvěrou.

Umístění: Poliklinika Olomouc Jiný

Vynikajici pani doktorka, ktera vzdy s usmevem pomuze a vyresi problem. Nechybi ji empatie, mohu jen doporucit.

Umístění: Poliklinika Olomouc Jiný

Velký profesionál a odborník, empatická a velmi citlivá. Vždy poctivě vyšetří, případně pošle na specializované pracoviště. Milá a vždy v dobré náladě, já i manžel jsme moc rádi za takovou péči.

Umístění: jiné místo nemoc

S PANÍ DOKTORKOU, NEJSEM SPOKOJENA.Opakovaně nenaslouchá,není empatická.Jede si přímou čarou svoje..nepamatuje si předchozí návštěvy - diagnozy.RYCHLE vás odešle jinam z ordinace jste napříč problémům,vždy za 5 min venku. NEDOPORUČUJI. Sestra je příjemná,myslím tu novou.
Nová setra je příjemná! Lékařku nedoporučuji.

Další předepisovač léků. Vyšetření za 5 minut. Na chřipku předepíše Burfen a Erdomed, čili léky, které pouze tlumí příznaky, v dalším kole antibiotikum na bázi penicilinu bez toho, aby před tím zjistila, zda se jedná o virovou nebo baktetriální infekci. To je nehorázný amaterismum.

Fundovaná lékařka, snaží se problémy řešit důkladně, možná občas náladová a trochu odměřená, ale celkově si nemůžu stěžovat.

Průměrná lékařka. Nemám pocit, že by nějak zvlášť vynikala nad jiné doktory, které jsem zatím poznala. Člověk přijde, dostane recept, zase odejde. Jako na běžícím pásu. Běžná praxe kdekoli v ČR.

Podle mě nic moc, přišla jsem na doporučení mé známé, čekala jsem lepší přístup. Zdravotní problémy sice dr. Kráčalová řeší pečlivě, ale vztah pacient - lékař mi přijde poněkud vlažný. Nepřipouští žádné námitky, připomínky....

Příliš se vámi zabývat nebude, nevnímá co říkáte, v lepším případě napíše nějaký recept, odcházíte s pocitem, že jste k ní chodit vůbec nemuseli...

Dr.Kráčalová je co se týká znalostí výborná lékařka, ale mohla by by být trochu srdečnější, více naslouchat svým pacientům. Jinak nemám výhrady.