Zařízení klinické psychologie
Bieblova 410/2, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Měla jsem velké štěstí, když jsem na poprvé narazila na tak skvělého psychologa. Paní doktorka je přesně můj šálek kávy, velice mi pomohla a otevřela mi oči v různých směrech mého života. Hlavní je, jestli je člověk připravený na to, slyšet i negativní stránky věci, bez kterých se v terapii nehne.
Opravdu sympatická a pozitivní ženská, která mi dokonce dala i krásný dáreček na rozloučenou. Asi více slovy nedokážu vyjádřit, jak moc jsem takovou ženu potřebovala v životě. Děkuji, děkuji, děkuji!

Paní doktorka mi velmi pomohla, je velmi příjemná, vřele doporučuji.. :o)

Snad dobrý diagnostik, ale ne terapeut.

Paní doktorka je prostě ANDĚL po všech stránkách, hodně mi pomohla ikdyž ze začátku jsem vyslechla věci, které se mi moc nelíbili, ale po čase jsem zjistila, že má PRAVDU a já byla SLEPÁ a nechtěla je prostě slyšet.A myslím si, že lidi kteří nebyly spokojeni se přesně setkaly ze stejnou situací a před pravdou utekly. DOPORUČUJI

Na tyto stránky jsem se dostala náhodou, sháněla jsem mobil na paní doktorku, abych narychlo odvolala svou návštěvu, protože vím, kolik pacientů na ni čeká a aby mohla eventuelně zaplnit mé místo někým jiným.
Považuji ji za naprosto špičkového odborníka, člověka, který s klientem aktivně pracuje a nebojí se mu říci i nepohodlné věci, aby ho dostal dál.
To ovšem někteří klienti nepřekousnou - proto ty negativní hodnocení, osobně si myslím, že chyba je v nich, nemají zájem se na svůj problém podívat do zrcadla a nečo ve svém životě aktivně změnit.
Paní doktorka je člověk neuvěřitelně empatický a moudrý. Naučila mě znova vážit si sama sebe a řešit nepříjemné krize, které život přináší.
Jsem ji neskonale vděčná a nemyslete si, že zde píše chudinka, která vždy stála v koutě. Jsem poměrně úspěšná žena, která se prostě - životními okolnostmi dostala do úzkých.
Pokud máte kdokoli nějaký problém ale jste na druhé straně pokorní k životu a svůj problém chcete opravdu řešit a neřešíte jej tím, že se nad své okolí vyvyšujete a tím se snažite zakrýt své slabosti, vřele vám ji doporučuji.

Je to již nějaký rok, co jsem se obrátila na tuhle psycholožku. Její pracovna vypadala zajímavě, ovšem její práce při prvním setkání mě víc než udivovala. Stále běhala zvedat telefon, sice se omlouvala, že čeká na jistý hovor, přitom mi ale vždycky řekla, kvůli čemu dotyčný volal nebo s jakým problémem (jméno samozřejmě neuváděla), ale k čemu mi to bylo (absolutně mě to nezajímalo), když jsem vůbec netušila, co se se mnou děje???!!! Měla jsem záchvaty a potřebovala jsem, aby mi někdo řekl, co to je, proč to je atd. Místo toho mluvila o stravě a nakonec mi vrazila do ruky knížku, jejíž název mi nic neříkal a prý ať přijdu za měsíc. Naštěstí mi pomohl můj bývalý manžel, který mi rychle sehnal psycholožku, která se rovnou vrhla na mé problémy, vysvětlila mi, co se se mnou děje a mohla jsem k ní chodit každý týden, zpočátku i 2x týdně. Paní doktorce Bäckové jsem knihu zanesla zpátky a omluvila se, že k ní chodit nebudu. V životě bych k ní už nešla, i kdyby byla jediná v republice.

Byla jsem s ní nadmíru spokojena. Velmi mi otevřela oči.

Byla jsem u paní doktorky jenom jednou a několikrát jsem s ní telefonovala, takže moje hodnocení je ovlivněné krátkým setkáním. Nicméně působila velmi příjemně, otevřeně, přátelsky a zdálo se mi, že naslouchá a snaží se pomoci. Nabízela mi sice pro terapii jiné kolegy, ale tato nabídka vypadala velmi důvěryhodně - zdůvodnila ji tím, že kolegové by pro mne byli vhodnější. Velmi jsem tento přístup ocenila.

Dobrá, přátelská psycholožka, která pomůže.

Paní doktorka je velký odborník, umí naslouchat a dokáže přimět člověka k tomu, aby společně našli východisko ze složité situace. Je velmi příjemná, otevřená, charismatická. Pracuje s klientem v příjemném prostředí. Umí člověka povzbudit, setkání s ní je vždy krásným zážitkem.