Praktický lékař pro dospělé
Havlíčkova 2034, Havlíčkův Brod

Pokud je člověku zle (má nemoc), je vděčný za jakoukoli pomoc a pochopení. O to více si ale dokáže cenit pomoci lékaře, který o něj projeví zájem nejen jako.., jak se říká o kus, ale o člověka. O člověka, kterého něco trápí, kterému bolest na těle je i bolestí na duši a lékař nejen že podá pomocnou ruku (všem a ve slušnosti), ale zájmem o Vás a snahou vysvětlit a pomoci pohladí i duši vírou v uzdravení. Tímto lékařem podle mé zkušenosti pan Varjassy je a pokud nečekáte zázraky na počkání, ale zkušeného a pohodového a podle mě neskutečně ochotného lékaře mohu jen doporučit. A co se týče sestřičky, lepší myslím neznám :-) Fajn je také objednání na čas, nikdy dlouho nečekáte, což je v dnešní uspěchané době super.

Ž

U pana doktora jsem registrován již cca 12let.Vždy je velice ochotný,pozorný a hlavně "rozumí snému řemeslu"!
Meměnil bych ho za jiného,ani jeho sestru,p.Brabcovou.Vždy je velice ochotná,milá a vstřícná.Vřele doporučuji.

U pana doktora jsme registrováni s manželem oba a lepšího doktora jsem zatím nepotkala (a podle zkušeností známých bohužel asi nepotkám). Vždy se zeptá jak se mám, co je nového, vše mi vysvětlí a problémy vyřeší. Dodržuje i preventivní prohlídky, což jsem u své předchozí lekářky nezažila...prostě doporučuji a je mi líto, že se musíme stěhovat....

Vzhledem k tomu že mám několik přátel lékařů,už několik desítek let,snad mohu o trochu erudovaněji posoudit práci pana doktora.Jeho přístup k nám,pacientům je vyjímečně dobrý.Jde o zodpovědného lékaře,pracujícího vždy ve prospěch zdraví svých pacientů.S některými,mezi něž se občas zařazuji i já to někdy není moc lehké.U pana doktora jsem v péči již 17 let.Vždy mi pomohl,nejen přímou léčbou,ale i psychickou injekcí.Sestřička pana doktora si v přívětivosti i odborné kvalitě sestry s panem doktorem nikterak nezadá.I ona je na svém místě vynikající.Děkuji,Černý Pavel

Jsem velice spokojen, je pečlivý a svědomitý. Doporučuji ostatním.

doktor nic moc,sestra protivná a neochotná.

Pan doktor je seriózní, ví vždy přesně, co má dělat.

Jsem s ním velice spokojen, ač ho příliš často nemusím vyhledávat. Dopručil jsem ho i svým nejbližším a jsou spokojeni.

Potvrzuji jeho zodpovědnost a přístup k pacientovi

Precizní a svědomitý lékař. Nic nezanedbá a nepodcení.