Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Riegrova 901, Hořice

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Šíleně neschopný i šaman by byl lepší, vyhnout se mu obloukem.

Před pár lety 3-letý syn dostal boreliózu, klíště měl s místě , kde se obvykle nosí řetízek, tak se i tam pozěji objevila skvrna. Se synem jsme došli lékařce, která to nepoznala - myslela si, že to má od sourouzenců , nebo oděvů, jelikož nám to nedalo , tak jsme o víkendu jeli se synem do nemocnice - zde na to opět dvě lékařky dívali na skvrnu s tím samým odůvodnění jako naše obvoďačka. Poté přišel Mudr. Rybníček - kouknul a říká borelióza. Poté jsme si i my vzpoměli , že v těchto místech měl klíště - objevila se skvrna ve tvaru výstřihu. Takže děkujeme panu doktorovi, je opravdu dobrý diagnostik a hlavně má cit pro svou práci.

Tak pan doktor mě vůbec nepotěšil. V úterý jsem u něho byla s 20 měsíční dcerou, která si stěžovala na bolesti hlavy a uší, pan Dr. konstatoval, že jde o střevní chřipku, protože jednou zvracela, jinak stolice byla jako beton. Nakonec jsme skončili na pohotovosti, kde střevní chřipku vyloučili a zjistili, že dcera má oboustranný zánět stř. ucha. Obě uši jí propíchli a bereme atb. No a představte si, že jde jen o uši, nedovedu si představit, že by šlo o něco jiného vážnějšího!!!!!

Od pana doktora jsme odešli, protože každá nemoc pro něj byla "obyčejná viróza" léčbu odkládal a odkládal, až dokud dítě úplně nepadlo s vysokýma teplotama. Místo snadné prevence jsme léčili dlouhodobě a s dávkou silných antibiotik.

K panu doktorovi jsme chodlili před X lety a vidím, že je stále skvělý.Já jen musím přidat své kladné hodnocení hodný, slušný, pečlivý.Když dcera onemocněla ve 3 letech spálovou angínou nejen že určil správnou diagnozu, ale byl ji sám navštívit v nemocnici na infekčním onemocnění v Jičíně, ač měl odrinaci v L.B.Sám od sebe, dcera mi pak o tom řekla.Nikdy na jeho kladný přístup nezapomenu a kdybych měla malé děti, rozhodně jdu k němu.

tento lekar si zaslouzi mnohem vice, nez uctu a obdiv, je to clovek, ktery je podivuhodne obdarem citem, inteligenci a znalosti mediciny, takovych se vidi opravdu malo, myslim si, ze horice se mohou timto lekarem chlubit, je to veluice dobry praktik a velice dobry diagnostik, ktery se opravdu myli velice zridka,ma cit pro lidskou dusi, a jako clovek je opomijeny nepravem, je to andel spasy vsech deti, je to andel dobra a take bude v nebi zapsam pismem zlatym, je to clovek opravdu skvely, co vi, co je treba, ochotny vzdy podat pomoc, zdvorily a uprimny clovek, mohu jen doporucit, dam me leci sve tri deti, a musim si jen chvalit, mam i dite postizene, a je to s nim opravdu brzva, a sestricka- moc hodna a mila.....proste je to opak pani doktorky jezkove.....jen tak dal, pane doktore, vy jste doktor s velikym d.......uctu k vam........

Podle meho nazoru je to jediny lekar, ktery si opravdu zaslouzi pozornosti. Je to nejen vyborny lekar, ale zaroven i clovek, ktery ma srdicko a rozum. Nehlede je to vzdelany clovek, ktery zustava pri zemi a nic ze sebe nedela.....proste skvely clovek a PAN doktor.

Ochotný člověk, který se o své pacienty zajímá... Za celých 19 let nemáme důvod k stížnosti, ba naopak!

Velmi příjemný lékař, při vyšetření dětí si povídá i s nimi, poradí i po telefonu. Navštěvuji ho již skoro 3 roky, co se narodil můj první syn a zatím nebyl žádný problém. Vždy milý a ochotný, jeho přístup je lidský.

Pediatr který ví o čem je pediatrie. I sestřička je příjemná. S klukem nikdy žádný problém. A když má být očkování, či prohlídka? Předem přijde upozornění SMSkou. Luxusní. Neznám nikoho, kdo by byl nespokojen.