MUDr.

Urolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se

Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

• Za 48 hodin po operaci prostaty metodou TURP mi byl vytažen katetr a močil jsem přirozeně cca 10 hodin prakticky čistou moč bez znatelné příměsi krve a s minimálním štípáním při močení. Pak bohužel nastala úplná zástava močení. Co může být příčinou této velmi nepříjemné zástavy močení ?

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Alexander Nedbálek

většinou je otok tkání po provedené operaci-po určité době/několik týdnů/se ztratí a pak,zvl.při současné medikaci alfablokátorem/tamsulosiny/a přeléčení zánětu,by již močení mělo jít spontánně...

• Kvůli vysokému močovému reziduu ( až 300 ml ) a zvětšené prostatě mi byla provedena operace prostaty metodou TURP. Před operací mi byl na dobu cca 10 týdnů zaveden katetr, aby před operací došlo k určitému zotavení či zpružnění ochablého močového měchýře.
    Tato opatření snížila močové reziduum,… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Alexander Nedbálek

po vyloučení zhoubného nádoru prostaty/PSA/se soustředíme na zlepšení vyprazdňování měchýře nasazením alfablokátoru/tamsulosiny/event.s kombinací s finasteridem při objemné prostatě,není -li přiměřený… Více

Adresy

• Ordinace

Prokopa Velikého 699/5
    703 00 Ostrava, moravskoslezský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Moc hodný Pan doktor ke kterému chodím už víc jak 10 let..Vždy vyslechne mé problémy a snaží se mi pomoc,tak abych mohla fungovat..Mám ledvinové problémy již několik let před 10 lety to vypadalo se mnou dost vážně,ale nakonec jsem byla po léčbě v pohodě pravidelně chodila na kontroly a vše se dalo.Teď poslední dobou opět nějaké problémy a vím že pan primař určitě udělá vše co by mi pomohlo..Navíc vybral si moc dobrou sestřičku která je opravdu sestřička jak má být milá příjemná ochotná a moc hodná..Děkuji za příkladnou péči a přístup k pacientovi,který mi vždy pomůže

• Velmi solidní a příjemný pan doktor, který je navíc schopen reflektovat i názor pacienta. Plně se ztotožňuji s předchozím hodnocením.

• Skvělý a hodný pan doktor, který s Vámi jedná na rovinu. Do lékařské zprávy píše i Vaše jiné problémy a celkový psychický stav, čímž dává najevo, že mu nejste jedno a zajímá se hlouběji o své pacienty. A že jich má požehnaně. Obě mé operace (varikokéla a frenuloplastika) provedl na výbornou, jelikož obtíže téměř vymizely. Vyšetření u něj je velmi šetrné, zavtipkuje si a snaží se špatnou situaci odlehčit. Krom toho všeho má v ordinaci nádhernou, šikovnou a velmi vstřícnou a pracovitou sestřičku, která si mě pamatovala i po roce, co jsem se tam objevil a pamatovala si dokonce i co dělám.