MUDr.

Alexander Nedbálek

Urolog

Kontaktní informace

• Moc hodný Pan doktor ke kterému chodím už víc jak 10 let..Vždy vyslechne mé problémy a snaží se mi pomoc,tak abych mohla fungovat..Mám ledvinové problémy již několik let před 10 lety to vypadalo se mnou dost vážně,ale nakonec jsem byla po léčbě v pohodě pravidelně chodila na kontroly a vše se dalo.Teď poslední dobou opět nějaké problémy a vím že pan primař určitě udělá vše co by mi pomohlo..Navíc vybral si moc dobrou sestřičku která je opravdu sestřička jak má být milá příjemná ochotná a moc hodná..Děkuji za příkladnou péči a přístup k pacientovi,který mi vždy pomůže

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Zastava močení po operaci prostaty

Za 48 hodin po operaci prostaty metodou TURP mi byl vytažen katetr a močil jsem přirozeně cca 10 hodin prakticky čistou moč bez znatelné příměsi krve a s minimálním štípáním při močení. Pak bohužel nastala úplná zástava močení. Co může být příčinou této velmi nepříjemné zástavy močení ?
    Alexander Nedbálek Urolog Ostrava
    většinou je otok tkání po provedené operaci-po určité době/několik týdnů/se ztratí a pak,zvl.při současné medikaci alfablokátorem/tamsulosiny/a přeléčení zánětu,by již močení mělo jít spontánně...

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Velmi solidní a příjemný pan doktor, který je navíc schopen reflektovat i názor pacienta. Plně se ztotožňuji s předchozím hodnocením.

• Skvělý a hodný pan doktor, který s Vámi jedná na rovinu. Do lékařské zprávy píše i Vaše jiné problémy a celkový psychický stav, čímž dává najevo, že mu nejste jedno a zajímá se hlouběji o své pacienty. A že jich má požehnaně. Obě mé operace (varikokéla a frenuloplastika) provedl na výbornou, jelikož obtíže téměř vymizely. Vyšetření u něj je velmi šetrné, zavtipkuje si a snaží se špatnou situaci odlehčit. Krom toho všeho má v ordinaci nádhernou, šikovnou a velmi vstřícnou a pracovitou sestřičku, která si mě pamatovala i po roce, co jsem se tam objevil a pamatovala si dokonce i co dělám.