MUDr.

Alexander Nedbálek

Urolog

Kontaktní informace

• J

Moc hodný Pan doktor ke kterému chodím už víc jak 10 let..Vždy vyslechne mé problémy a snaží se mi pomoc,tak abych mohla fungovat..Mám ledvinové problémy již několik let před 10 lety to vypadalo se mnou dost vážně,ale nakonec jsem byla po léčbě v pohodě pravidelně chodila na kontroly a vše se dalo.Teď poslední dobou opět nějaké problémy a vím že pan primař určitě udělá vše co by mi pomohlo..Navíc vybral si moc dobrou sestřičku která je opravdu sestřička jak má být milá příjemná ochotná a moc hodná..Děkuji za příkladnou péči a přístup k pacientovi,který mi vždy pomůže

• Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
    Alexander Nedbálek Urolog Ostrava
    většinou je otok tkání po provedené operaci-po určité době/několik týdnů/se ztratí a pak,zvl.při současné medikaci alfablokátorem/tamsulosiny/a přeléčení zánětu,by již močení mělo jít spontánně... Více

Hodnocení pacientů

• J

• M

Velmi solidní a příjemný pan doktor, který je navíc schopen reflektovat i názor pacienta. Plně se ztotožňuji s předchozím hodnocením.

• F

Skvělý a hodný pan doktor, který s Vámi jedná na rovinu. Do lékařské zprávy píše i Vaše jiné problémy a celkový psychický stav, čímž dává najevo, že mu nejste jedno a zajímá se hlouběji o své pacienty. A že jich má požehnaně. Obě mé operace (varikokéla a frenuloplastika) provedl na výbornou, jelikož obtíže téměř vymizely. Vyšetření u něj je velmi šetrné, zavtipkuje si a snaží se špatnou situaci odlehčit. Krom toho všeho má v ordinaci nádhernou, šikovnou a velmi vstřícnou a pracovitou sestřičku, která si mě pamatovala i po roce, co jsem se tam objevil a pamatovala si dokonce i co dělám.