MUDr.

Urolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře
  • Varikokéla

Dobrý den pane doktore.Chci se zeptat jestli se věnujete léčbě varikokély.Mám problémy i s erekcí a žílou na penisu.Je dost bolestivá a často dojde i k otoku.Mám ještě dotaz jestli i osobně provádíte oper.zákrok s tím spojeným.Děkuji A.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Alexander Nedbálek

varikokéla nejsou žíly na penisu,ale v šourku,máte -li uvedené potíže,musíte se přijít ukázat...

• zdravotní problém

Dobrý den. Už delší dobu mám problémy, že se 2-3 za noc musím vzbudit a jít na záchod. Tento problém mě hodně limituje, protože další den jsem hodně nevyspaný. Můj druhý problem je, že jsem si na našel novou partnerku a při sexu mi začal stagnovat penis. Někde na internetu jsem četl, že tento problém… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Alexander Nedbálek

bez urologického vyšetření tento problém nevyřešíme- můžete mít močovou infekci,může jít o zánět prostaty,ale i příznaky zbytnění prostaty nebo i vážnějšího onemocnění prostaty,bez urol.vyšetření se dále… Více

Podívejte se na všechny(4) odpovědi

Adresy

• Ordinace

Prokopa Velikého 699/5
    703 00 Ostrava, moravskoslezský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Hodnocení pacientů:

• Moc hodný Pan doktor ke kterému chodím už víc jak 10 let..Vždy vyslechne mé problémy a snaží se mi pomoc,tak abych mohla fungovat..Mám ledvinové problémy již několik let před 10 lety to vypadalo se mnou dost vážně,ale nakonec jsem byla po léčbě v pohodě pravidelně chodila na kontroly a vše se dalo.Teď poslední dobou opět nějaké problémy a vím že pan primař určitě udělá vše co by mi pomohlo..Navíc vybral si moc dobrou sestřičku která je opravdu sestřička jak má být milá příjemná ochotná a moc hodná..Děkuji za příkladnou péči a přístup k pacientovi,který mi vždy pomůže

• Velmi solidní a příjemný pan doktor, který je navíc schopen reflektovat i názor pacienta. Plně se ztotožňuji s předchozím hodnocením.

• Skvělý a hodný pan doktor, který s Vámi jedná na rovinu. Do lékařské zprávy píše i Vaše jiné problémy a celkový psychický stav, čímž dává najevo, že mu nejste jedno a zajímá se hlouběji o své pacienty. A že jich má požehnaně. Obě mé operace (varikokéla a frenuloplastika) provedl na výbornou, jelikož obtíže téměř vymizely. Vyšetření u něj je velmi šetrné, zavtipkuje si a snaží se špatnou situaci odlehčit. Krom toho všeho má v ordinaci nádhernou, šikovnou a velmi vstřícnou a pracovitou sestřičku, která si mě pamatovala i po roce, co jsem se tam objevil a pamatovala si dokonce i co dělám.