MUDr.

Urolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře
  • Byla mi provedena operace prostaty metodou TURP. Po 48 hodinách mi pak byl vytažen katetr a asi 10 hodin jsem močil přirozeně skoro čistý moč bez znatelné příměsi krve a s malým štípáním při močení. Bohužel pak nastala velmi nepříjemná úplná zástava močení. Co může být příčinou této zástavy močení ?

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Alexander Nedbálek

po takové operaci dojde vždy k otoku resekované tkáně,které může způsobit opět zástavu močení,zálěží také na množství tkáně prostaty,které odstraněna,při zavedeném katetru dochází také k ochabnutí svalu… Více

• Porucha erekce?

Dobrý den pane doktore. Je mi 44 let a asi 4 roky mám problém s erekcí. Ten problém nastal zhruba ve stejné době, jako mi našli hypertenzi a užívám každé ráno prášky na tlak. Lze ale říci, že spíše nemám na sex chuť, když už k tomuto dojde a partnerka provede dostatečnou stimulaci penisu, tak erekce… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Alexander Nedbálek

některé léky na léčbu hypertenze mají tento vedl.efekt,vyšetření ve vašem věku se dá provést i bez odběru krve...

Adresy

• Ordinace

Prokopa Velikého 699/5
    703 00 Ostrava, moravskoslezský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Hodnocení pacientů:

• Moc hodný Pan doktor ke kterému chodím už víc jak 10 let..Vždy vyslechne mé problémy a snaží se mi pomoc,tak abych mohla fungovat..Mám ledvinové problémy již několik let před 10 lety to vypadalo se mnou dost vážně,ale nakonec jsem byla po léčbě v pohodě pravidelně chodila na kontroly a vše se dalo.Teď poslední dobou opět nějaké problémy a vím že pan primař určitě udělá vše co by mi pomohlo..Navíc vybral si moc dobrou sestřičku která je opravdu sestřička jak má být milá příjemná ochotná a moc hodná..Děkuji za příkladnou péči a přístup k pacientovi,který mi vždy pomůže

• Velmi solidní a příjemný pan doktor, který je navíc schopen reflektovat i názor pacienta. Plně se ztotožňuji s předchozím hodnocením.

• Skvělý a hodný pan doktor, který s Vámi jedná na rovinu. Do lékařské zprávy píše i Vaše jiné problémy a celkový psychický stav, čímž dává najevo, že mu nejste jedno a zajímá se hlouběji o své pacienty. A že jich má požehnaně. Obě mé operace (varikokéla a frenuloplastika) provedl na výbornou, jelikož obtíže téměř vymizely. Vyšetření u něj je velmi šetrné, zavtipkuje si a snaží se špatnou situaci odlehčit. Krom toho všeho má v ordinaci nádhernou, šikovnou a velmi vstřícnou a pracovitou sestřičku, která si mě pamatovala i po roce, co jsem se tam objevil a pamatovala si dokonce i co dělám.