Prokopa Velikého 699/5, Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor mi pomohl za 1/2 roku, protože jsem se po nehodě dlouho trápil.

Y
Umístění: Ordinace Jiný

Vynikající lékař, který vše vysvětlí, poradí. Je moc hodný, vstřícný, ochotný pomoci. Jsem velmi spokojená.

Moc hodný Pan doktor ke kterému chodím už víc jak 10 let..Vždy vyslechne mé problémy a snaží se mi pomoc,tak abych mohla fungovat..Mám ledvinové problémy již několik let před 10 lety to vypadalo se mnou dost vážně,ale nakonec jsem byla po léčbě v pohodě pravidelně chodila na kontroly a vše se dalo.Teď poslední dobou opět nějaké problémy a vím že pan primař určitě udělá vše co by mi pomohlo..Navíc vybral si moc dobrou sestřičku která je opravdu sestřička jak má být milá příjemná ochotná a moc hodná..Děkuji za příkladnou péči a přístup k pacientovi,který mi vždy pomůže

Velmi solidní a příjemný pan doktor, který je navíc schopen reflektovat i názor pacienta. Plně se ztotožňuji s předchozím hodnocením.

Skvělý a hodný pan doktor, který s Vámi jedná na rovinu. Do lékařské zprávy píše i Vaše jiné problémy a celkový psychický stav, čímž dává najevo, že mu nejste jedno a zajímá se hlouběji o své pacienty. A že jich má požehnaně. Obě mé operace (varikokéla a frenuloplastika) provedl na výbornou, jelikož obtíže téměř vymizely. Vyšetření u něj je velmi šetrné, zavtipkuje si a snaží se špatnou situaci odlehčit. Krom toho všeho má v ordinaci nádhernou, šikovnou a velmi vstřícnou a pracovitou sestřičku, která si mě pamatovala i po roce, co jsem se tam objevil a pamatovala si dokonce i co dělám.

26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, v roce 2009 jsem měl pohlavní styk a tři dny po něm mě to začlo pálit v močové trubici a nutit pořád na záchod i v noci. Doktorka mi dala léky a přešlo to. Za rok mě to začlo znovu. Byl jsem u ctyřech lékařů a udělali mi odběry moči kde nic nenasli. Měl jsem i základní odběr krve kde se taky nic nenašlo. Jeden pan doktor mi pak dal antibiotika s wobenzimem a preslo me to na nejakou dobu, že by to měl být zánět. Koncem roku 2016 mě to začlo trapit znovu a opět sem začal citít moč v močové tribici a nucení na zachod. Šel jsem tedy k jinému urologovi a ten mi udělal kultivaci moči na ureplazmata a chlamidie ale nic se nenaslo. Dal mi léky které beru do dnes kdyz mě to začne trápit. Mohl bych byt nakažen nějakou infekci ktera se nachazí v krvi jako je HIV a ostatní nemoci. Nemám z toho vůbec dobré pocity a nevím jestli mužu se slečnou něco mít. Děkuji za odpověd

víceméně jste ztracen,vaše neurovegetativní nadstavba je zřejmá,jste inženýr nebo kantor?Každopádně jste předurčen se stát pravidelným návštěvníkem odborných ambulancí...snažte se na své potíže nemyslet...

MUDr. Alexander Nedbálek

Dobrý den, mám obě varlata zvětšené a tvrdší. Nemám bolesti břicha ani teplotu. Mám teď chřipku a nachlazení. Může to zvětšení souviset s chřipkou a nachlazeni nebo co by to mohlo být? Děkuji za odpověď

při nachlazení mohou vámi uváděné subj.stesky skutečně být,pozřete pár brufenů,nepomůže-li to,navštivte raději urol.ambul.,kde vám udělají sono...

MUDr. Alexander Nedbálek