Odborný lékař interní a kardiologie
Nám. Hrdinů 6, Krnov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Dne 21.02.2012 jsme s mužem byli u jeho ošetřujícího lékaře MUDr. Mezírky s tím, že se mu udělalo špatně a bolí ho na levé straně v oblasti srdce. Sestra nás vůbec nepustila do ordinace s tím, že když má potíže, ať jde do nemocnice. Když jsem položila dotaz, že jako jeho lékař by si ho měl aspoň prohlédnout, bylo mně sděleno, opět sestrou, že pan doktor nemá takové přístroje, ať jdeme do nemocnice. Vůbec nechápu smysl tohoto zařízení, které odmítne při potížích vlastního pacienta.

Jeho závěry jsou bez příkras, stručné a jasně formulované. Redukce váhy bolí a to se málo komu líbí.

Vždy rychlá a odborná rada.

ok

Byla jsem odeslána obvodním lékařem k vyšetření srdce.Sestrou mi bylo natočeno EKG,dostala jsem monitor na 24 hod.,na činnost srdce.To vše je v pořádku,měla jsem se dostavit pro výsledky,které vyhodnocuje lékař.Zarazilo mne,že výsledky mi předávala sestra v ČEKÁRNĚ!!!!před ostatními pacienty,samořejmě jsem chtěla vědět,jak to dopadlo,dle výsledku vše v pořádku.Samozřejmě jsem byla ráda,že vyšetření dopadla dobře,ale měla jsem určité obtíže,tak jsem myslela,že je proberu s lékařem,ale bylo mi řečeno,že příčinu mých obtíží ať ,,hledám u jiného lékaře!,že mám srdce v pořádku.(to mi bylo řečeno v čekárně.)Samozřejmě jsem navštívila jiného internistu-kardiologa,který mi bohužel zjistil srdeční vadu.Chodím na pravidelné kontroly ,užívám léky a děkuji Bohu,že jsem teď ve vynikajících rukou.To je má zkušenost!