Soukromá ordinace praktického lékaře
Okružní 2160, Nymburk

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Soukromá ordinace praktického lékaře Jiný

Lékař výborný, ale sestra je jedna velká katastrofa. Neochotná, nafoukaná, pomalá, líná a vše je pro ni problém. K pacientům se chová jak ke kusu hadru a těžce nemocnému pacienovi řekne, ať si počká v ordinaci 3 hodiny. Neochotná s čímkoliv pomoci a absolutně neempatická. A kdo se odváží zaťukat na dveře, se zlou se potáže. Jestli ji práce nebaví, ať ji nedělá.

Pan doktor je moc hodný, pomůže, poradí a snaží se hledat příčinu problému. A ne, že jen předepíše antibiotika na všechno jako ostatní.

Kdo to umí ten to dělá,kdo to neumí ten to učí,kdo tomu nerozumí ten to řídí a povídá nesmysly,a proto není divu,že je neustále nabitá čekárna.Lide vědí co chtějí,a proto tam chodí.Je to skvělý lekař na správnem místě.

Neodborný, nafoukaný, píše to co nemá, pořádně nevyšetří a pošle pacienta tam, kam nepatří - NEUMÍ !!!!!!!!!

Je to skutečně velmi schopný lékař a hlavně není z těch lékařů, který na vše opakovaně píše antibiotika, nabízí i jiná řešení, což je poměrně vzácné. Skvělý přístup k pacientum

málo odborny

chodím k němu léta a jsem maximálně spokojená....

Odešla jsem, hlavně z důvodu narvané čekárny a neochoty vzít mě přednostně jako kojící. I přesto jsem z něj měla vždy pocit, že sice naslouchá, ale bagatelizuje.

Velmi dobrý, krásně mi vždy narovná záda... :-)

Skvělý lékař