Ústní, čelistní a obličejová chirurgie Pardubická krajská nemocnice, a.s.
Kyjevská 44,Pardubice, Pardubice

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ústní, čelistní a obličejová chirurgie Pardubická krajská nemocnice, a.s. Jiný

Pan primář synovi extrahoval zuby moudrosti. Zákrok byl rychlý s profesionálním přístupem. Syn neměl poté vůbec žádné bolesti, ani otoky, ani zánět. Naprosto zkušený odborník. A přístup měl úplně normální, vše nám v rychlosti popsal, vysvětlil. Stačilo vnímat a poslouchat. Jeho chování považuju za naprosto profesionální, vzbuzuje důvěru. Děkujeme za jeho skvělý zákrok.

Pan primář je zvláštní člověk. Přístup má čistě profesní, neusměje se,působí až arogantně, ale opravdu pomůže.

Musím tedy bohužel udělit v celku špatně hodnocení, ne kvůli tomu jak byl zákrok ( extrakce sedmičky vlevo) proveden, ale na chování pana doktora. Opravdu jsem nečekala že po 5! hodinách strávených v čekárně mě bude čekat naprosto arogantní a neempatické chování, a to jak ze strany pana doktora ale i sestřičky. Na provedení zákroku si ale stěžovat opravdu nemůžu, protože narozdíl od jiných lékařů byla extrakce skutečně rychlá a bezbolestná.

Umístění: Ústní, čelistní a obličejová chirurgie Pardubická krajská nemocnice, a.s. Extrakce osmiček

Při nahlášení na recepci sice dlouhé čekání, ale jinak si nemohu stěžovat. Opravdu profesionálně provedený výkon bez jakýchkoli potíží a bolesti. Na stomatochirurgické zákroky rozhodně doporučuji k dr. Vrbackému.

Mé dceři začal velmi bolet zub. Jiná možnost o víkendu po 18. hodiny než ústní chirurgie není. Sestřička hned nepříjemná. Pak primář Vrbacký s námi arogantně a chladně mluvil. Osvětlil, že ordinační hodiny jsou do 18. hod., naznačeno zneužívání pohotovosti, přitom se ani na dceru nepodíval. Jednání pohrdavé, my se ohradili vůči stylu jednání, hned vyčtena maličkost absence karty zdrav. pojištění, přitom všechny informace mají v pc. Zveličuje všechno, co řeknete. Za takových podmínek jsme radši odmítli vyšetření. Poté jsme jely do Chrudimi, kde mé dceři konečně zub vyčistili a nejednali s námi, tak jako pan primář.

Skvělá práce,milý a lidský přístup. A ještě nesmírný dík za celou rodinu:)
L.Hromádková

Měla jsem čelistní anomálii, kdy mi čelisti nešly na sebe, jsem po operaci a maximálně spokojená! Pan primář je moc šikovný a vždy příjemný a milý :)

Také jsem měla tu čest se setkat s panem primářem. A musím řict, že je opravdu k pacientům chladný. Jo práce mu šla pěkně od ruky všechno hladce nic jsem necítila. Doma po kouknutí do zrcadla nebylo ani poznat, že něco trhal a šil. Pěkná práce.

Pan doktor je výborný, ale zacházel se mnou jak s kusem hadru. Byl jsem po extrakci osmiček, k večeru mi začala téct krev a my museli narychlo do Pardubic. Otevřela neochotná, poloospalá setřička. Doktor byl surový, až skoro nepochopený mou bolestí z extrakce. K smrti mě bolel zub už po samotném zákroku a pan doktor se v tom musel znovu "šťourat" (to další bolest samozřejmě znovu přidalo). V jednu chvíli jsem ho i prosil, aby toho už nechal, protože těch injekcí a všelijakých silikonových nití jsem už zkrátka nemohl vydržet (snad se mi zdálo, že těch stehů tam mám snad 100x navíc, než je potřeba). On na to jen odpověděl: "Ježiš, chceš aby ti to už neteklo?! Tak to vydrž" A od té doby byl snad ještě surovější... Zkrátka, k němu, pokud možno, už nikdy. Pravda pravdoucí, mám z toho až do teď noční můry, jak mě tam s ospalou sestřičkou "mučili".

Byl jsem s výkonem velmi spokojen. Návdavkem mi dokonce předepsal Viagru.