Praktický lékař stomatolog
Nám. Slezského odboje 3, Opava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Po dlouhé době jsem našel dokonalého profesionála, výsledkem jehož práce je můj opravený chrup. Přibyly mi 4 implantáty a čeká mě pátý. Velmi příjemné je také prostředí a neobvykle vstřícný a chápavý přístup pracovníků ordinace.

S panem doktorem jsme celá rodina byli spokojeni,bohužel jsme k vůli peněz museli odejít... Vaňková

Výborný zubař s profesionálním a zároveň lidským přístupem,stejně tak i sestřičky.Jedna paní zde píše o aroganci a výsměchu, tak to jsem zažívala u těch "obyčejných" zubařů. Teď mám konečně PANA zubaře.A ceny? Možná jsou vyšší,ale odpovídají kvalitě.Raději půjdu jednou dráž,než desetkrát "na pojišťovnu". A hlavně - konečně nemám strach jít k zubaři.

Profesionální, lidský a příjemný přístup. Je pravdou, že je dražší, ale za takovou péči si vždy ráda připlatím a je na zvážení každého, zda na to má. Chodíme k němu celá rodina a máme zdravé a krásné zuby.

Profesional

Absolutní profesionál,který ví co dělá,jeho péče je na naprostou jedničku!!!Takových stomatologů by mělo být více.

zubar ok, ale ty ceny...

PAN DOKTOR VŽDY PACIENTA SEZNÁMÍ SE STAVEM CHRUPU, VYSVĚTLÍ PŘÍČINY STAVU A JEHO NÁSLEDKY, PAK ZPŮSOB LÉČBY A POSTUP PŘI ZÁKROKU, VĚTŠINOU I VÍCE VARIANT, SDĚLÍ CENU A VŠE NECHÁ PACIENTOVI NA ZVÁŽENÍ.ZÁKROK JE PROFESIONÁLNÍ, SPOLUPRÁCE PANA DOKTORA A SESTER NA 100%. KÉŽ BY TYTO PRACOVNÍ ZÁSADY DODRŽOVALI VŠICHNI LÉKAŘI NEJEN STOMATOLOGOVÉ!
CENA MNE NĚKDY ZARAZÍ, AŠAK KVALITA ODVEDENÉ PRÁCE A JEJÍ TRVALOST TO VYNAHRADÍ.
DĚKUJI A DOPORUČUJI.
STARÁ PACIENTKA V. KRÁLOVÁ

šikovný

Jeden z nejlepších stomatologů, co znám. Profesionální, přístup k pacientům lidský a fundovaný. Podrobně vysvětlí příčinu i postup léčení. Citlivý, ošetření u něj se obejde bez ,potoků krve a slz z bolesti,. Ano, je drahý, ale předem upozorňuje na skutečnost, že nemá smlouvu s VZP. Nesouhlasím s názorem, že je pouze pro bohatou klientelu, protože výsledek jeho práce je trvalý, na rozdíl od levnějších stomatologů. Nesetkal jsem se u něj s arogancí, necitlivým přístupem atd. jak popisuje pacientka na názorech.