Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Gynekologická ordinace
Březinova 62A, Jihlava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

48 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Pana doktora navštěvuji už 17 let a nemám žádnou negativní zkušenost. Vždy pomůže, vše ochotně vysvětlí a poradí. Mimo jiné "se mnou absolvoval" dvě těhotenství a i nějaký ten zdravotní problém. Vždy vše v pořádku.

K
Ověřený profil

Pan doktor je asi odborník, ale chování a výklad je strašný. Byl to můj první gynekolog takže jsem nevěděla co mám očekávat. Vyšetření se mi zdálo velmi bolestivé, ale myslela jsem si ,že to je normální. Po prohlídce mi jen řekl, že mám cystu na vaječníku, ale že mi snad odejde s menstruací. Ani mi neřekl, že bych měla chodit každé 3 měsíce na kontrolu jestli se to třeba nehorší. To mi až řekla kamarádka. Tak jsem mu volala a akorát mě seřval, že to je snad jasný, že budu chodit na kontrolu po 3 měsících. Když už mi konečně zmizela cysta , tak jsem zase trpěla na záněty. Pan doktor mě vzal poprvý, podruhý a potřetí mě seřval jak malou holku, že ho nemusím otravovat s každým bolením břicha, které bylo nesnesitelné. Když jsem mu řekla,že moje známá bere čípky jako prevenci na záněty, tak mi pověděl, že ho nezajímá co bych chtěla zkusit ,že mi nic takovýho nedá a že si hold ty záněty budu muset odtrpět.. Už nikdy víc!! jediné + je asi sestřička

A
Ověřený profil

S panem doktorem jsem neměla nikdy žádný problém. Jsem u něj téměř 10 let a prozatím si nemohu stěžovat na nic. Vyšetření udělá vždy kompletní, bolestivé mi určitě nepříjde, snad možná nepříjemné, to je ale snad každé vyšetření u každého doktora, co jsem zatím prožila.
Není sice upovídaný, což ovšem já u gynekologa beru spíš jako přednost. Moc dobře si nedokážu představit, že by mi při vyšetřování vykládal vtipy. Naopak před samotným vyšetřením si s ním lze v klidu povykládat.


J
Ověřený profil

Pan doktor je sice trochu bručou,ale je taky velký odborník.Nikdy se nestalo že by byl sprostý nebo arogantní.Každý máme někd den blbec,stejně tak i doktoři.Já mám s panem doktorem dobré zkušenosti.Nejvíc mi vyhovuje zařízení jeho ordinace,všechna vyšetření bez čekání.A sestřička je báječná.


Když jsem byla mladší tak jsem s panem doktorem moc nevycházela pak mě začal hlídat k vůli čípku a zdělil mi že můžu mít problémy s otěhotněním ... Když jsem čekala první dítě byl skvělý zeptala jsem se on odpověděl když jsme chtěli druhý dítě byl problém že jsem otěhotnět nemohla ,zjistil příčinu a a snažil se mě i léčit ... máme krásnou holčičku .... Sestřička je milionová... Pan doktor má svý mouchy ale je dobrý vědět kdy se k němu objednat... moje rada bud pondělí nebo po dovolený a nebo co nejdřív ráno:)))


Doporučuji Dr. Ševčíka


Ověřený profil

VELMI DOBRY DOKTOR


nikdy jsem si na pana doktora nemohla stěžovat,naprostý profesionál,pokaždé mi všechno vysvětlil,zoídpověděl všechny mé někdy i zvláštní dotazy..bohužel z důvodu přestěhování jsem přestoupila k jinému dr,jinak bych neměnila.doktor i sestřička skvělí.


Já jsem s panem doktorem také spokojena, vždycky mi všechno vysvětlí a poradí a někdy se dokonce i usměje, chodím k němu 18 let a za tu dobu se nestalo, že by mi stanovil špatnou diagnózu.


Ověřený profil

Již jsem chodila k několika gynekologům. V Havl.Brodě, Hr.Králové, Jihlavě. Byla jsem rozčarovaná a zhnusená. Z první návštěvy u Mudr.Ševčíka jsem byla také rozpačitá. Po 11 letech jsem jen a jen spokojená. Pan doktor má se mnou svatou trpělivost, všechno mi podrobně vysvětlí. Je super. Neměnila bych ho.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti