Dobrý den
Budu reagovat na tento komentář : Není špatný, má trochu problémy s posíláním lidí ke specialistům na vyšetření. Všechno léčí sám, člověk se musí doprošovat aby ho poslal někam na vyšetření a on se u toho tváří uraženě přitom mu o nic nejde!
Ano je pravda,že není špatný,ale je pravda,že ke specialistovi vás pošle hodně pozdě,proto má rada ostatním pacientům,trvejte na odborném vyšetření ať se pan doktor tváří jakkoliv,jde o vaše zdraví!!!
No budu reagovat na poslední názor zde...no každý člověk má nějaké zkušenosti s onim lékařem,já upřímně již delší dobu přemýšlím o odchodu od něj......

Výborný praktický lékař, není pravda, že chce všechno léčit sám, pouze to, čím si je jistý, potom vaše bazírování na specialistovi je trochu od věci (mně vyléčil dlouhodobý problém poté, co několik specialistů selhalo). Ve věcech, které jednoznačně nejsou pro praktika, posílá sám od sebe a bez přemlouvání. Moje zkušenost s ním trvá 23 let, tak vím, o čem mluvím. Čekací doba se již taky zlepšila od té doby, co zavedl možnost objednání pro neakutní případy.

Na tohoto doktora rád vzpomínám. Vždy se každému pečlivě věnuje.

Ochotný .Neodbývá pacienty,Dík za takového lékaře.

Ruzena Mowaldova

Pan doktor Píro je naprosto výborný lékař a člověk se zájmem o lidi.Každému vysvětlí jeho problém.Pokud má někdo problém s čekací dobou,tak přece není problém se objednat. M.Cilich

Věnuje se pacientum a snaží je léčit a vyléčit.Dík

kapacita... není co dodat!

K PAANU DOKTOROVI CHODÍ MOJE MAMINKA A JA BYDLÍM DOST DALEKO ALE BYDLET BLÍŽE TAK CHODÍM KNĚMU I JÁ.VŽDYCKY ČLOVĚKA VYSLECHNE PORADÍ POMUŽE A PROČ JSOU U NĚJ FRONTY?PAČ TO JE OPRAVDU DOBRÝ LÉKAŘ A NEODBYDE ČLOVĚKA KDYBY TO BYLO NAOPAK NEMUSELO BY SE U NĚJ ČEKAT VUBEC.

Výborný lékař.Znám hodně praktiků,ale tento je z nich nejlepší!

Podle mě dobrý, ochotný a milý doktor. Jen to čekání je u něj hodně dlouhé, ale co se dá dělat.