Adresa

Odborný lékař ortopedie
Trávnická 2, Prostějov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

58 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař ortopedie doporučeni od jiného lékaře

S panem doktorem jsem velmi nespokojena.Jeho ochota a hlavně dodržováni ordinační doby je vážně ubohé.Chápu že toho má hodně ale pokud má ordinační dobu měl by tam byt.Zvolila jsem jiného a jsem spokojena.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař ortopedie

Mne pan doktor pomohl velice po každé , když jsem přišla. Byla jsem pouze dva krát. Poprvé v roce asi 2007 s levou patou. Po jedním jediném obstřiku už žádný problém. Nikdy. A pak před asi 2 lety s druhou patou a zase skvělý! Dnes se chystám s kolenem a věřím , že zase pomůže.

B
Ověřený profil

Navštívila jsem pana doktora s 2,5letou dcerkou a už nikdy více! Jeho chování bylo velmi hrubé, v naší přítomnosti seřval sestru. Nemám slov a s malými dětmi můžu jen NEDOPORUČIT.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřený profil

Dobrý den, s panem DR. jsem velice spokojená.Obstřiky ani necítím a vždy se uleví.A ještě si popovídá a zavtipkuje vždy odcházím s úsměvem na rtech.


N
Ověřený profil

S panem doktorem jsem byla absolutně nespokojená. Mám problémy s klouby a to takové že při každé sportu nebo nějakém výkonu mě bolí nebo se mi vyvrtávají kotníky. Když jsem ale k němu přišla a řekla mu to řekl že mám sportovat ještě víc. I přes to jak jsem mu říkala že mě to bolí. Příště jsem zašla za jiným ortopedem a ten mi okamžitě zákázal pohyb i ten u kterého bych neřekla že se mi něco může stát. K MUDr. Otrubovi bych už nikdy nešla !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


8
Ověřený profil

JÁ byla velice spokojena !!!Šla jsem se synem na kyčle a udělal i ošetření mně protože jsem kulhala tak se zeptal co se děje a udělal vyšetření a napsal ortézu.SUPER DOKTOR!!


pan doktor mě léčí několik let a úspěšně, přestože jsem maličko komplikovaný pacient. Vždy našel vhodné řešení, nejšetrnější pro mé tělo. Když jsem musela na operaci, byla jsem velice zklamaná, že jsem musela do nemocnice, kde mě operoval jiný lékař a upřímně-ruku jsem měla posešívanou jako od prasete a velice dlouho se táhlo léčení s následným zánětem. Nemluvě o tom, že když "operatér" zjistil, že jsem od pana Otruby, byl neskutečně protivný a ještě pana doktora pomlouval. Závěrem-DOPORUČUJI !


Ověřený profil

Kdyz nas poslal detsky lekar se synem s kyclickami, prijal nas pan doktor v podstate hned(bez objednani!!), coz jsem ani necekala, myslela jsem, ze nas objedna tak za mesic, jak je zvykem u ostatnich ortopedu.... Zda se nam byt profesionalni, rychly, umi to s detmi, byli jsme spokojeni, rekla bych jen, ze sestricka by chtela vymenit, pousti si dost hubu na spazier a hodne panu doktorovi skakala do reci....


Ověřený profil

Pan doktor bezesporu vynikající odborník, ale jednání jsem pociťovala jako mírně povýšené. Noha ošetřena v pořádku,ale z ordinace jsem odcházela s pocitem méněcennosti. Asi špatný den. JZ


Nejlepší lékař s kterým jsem se kdy setkala. Vždy mě moc pomohl. A vždy našel to nejlepší řešení. Velice lidský a přátelský.


Došlo k chybě, zkuste to znovu