Odborný lékař ortopedie
Trávnická 2, Prostějov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortopedie doporučeni od jiného lékaře

S panem doktorem jsem velmi nespokojena.Jeho ochota a hlavně dodržováni ordinační doby je vážně ubohé.Chápu že toho má hodně ale pokud má ordinační dobu měl by tam byt.Zvolila jsem jiného a jsem spokojena.

Umístění: Odborný lékař ortopedie

Mne pan doktor pomohl velice po každé , když jsem přišla. Byla jsem pouze dva krát. Poprvé v roce asi 2007 s levou patou. Po jedním jediném obstřiku už žádný problém. Nikdy. A pak před asi 2 lety s druhou patou a zase skvělý! Dnes se chystám s kolenem a věřím , že zase pomůže.

Navštívila jsem pana doktora s 2,5letou dcerkou a už nikdy více! Jeho chování bylo velmi hrubé, v naší přítomnosti seřval sestru. Nemám slov a s malými dětmi můžu jen NEDOPORUČIT.

Dobrý den, s panem DR. jsem velice spokojená.Obstřiky ani necítím a vždy se uleví.A ještě si popovídá a zavtipkuje vždy odcházím s úsměvem na rtech.

S panem doktorem jsem byla absolutně nespokojená. Mám problémy s klouby a to takové že při každé sportu nebo nějakém výkonu mě bolí nebo se mi vyvrtávají kotníky. Když jsem ale k němu přišla a řekla mu to řekl že mám sportovat ještě víc. I přes to jak jsem mu říkala že mě to bolí. Příště jsem zašla za jiným ortopedem a ten mi okamžitě zákázal pohyb i ten u kterého bych neřekla že se mi něco může stát. K MUDr. Otrubovi bych už nikdy nešla !

JÁ byla velice spokojena !!!Šla jsem se synem na kyčle a udělal i ošetření mně protože jsem kulhala tak se zeptal co se děje a udělal vyšetření a napsal ortézu.SUPER DOKTOR!!

pan doktor mě léčí několik let a úspěšně, přestože jsem maličko komplikovaný pacient. Vždy našel vhodné řešení, nejšetrnější pro mé tělo. Když jsem musela na operaci, byla jsem velice zklamaná, že jsem musela do nemocnice, kde mě operoval jiný lékař a upřímně-ruku jsem měla posešívanou jako od prasete a velice dlouho se táhlo léčení s následným zánětem. Nemluvě o tom, že když "operatér" zjistil, že jsem od pana Otruby, byl neskutečně protivný a ještě pana doktora pomlouval. Závěrem-DOPORUČUJI !

Kdyz nas poslal detsky lekar se synem s kyclickami, prijal nas pan doktor v podstate hned(bez objednani!!), coz jsem ani necekala, myslela jsem, ze nas objedna tak za mesic, jak je zvykem u ostatnich ortopedu.... Zda se nam byt profesionalni, rychly, umi to s detmi, byli jsme spokojeni, rekla bych jen, ze sestricka by chtela vymenit, pousti si dost hubu na spazier a hodne panu doktorovi skakala do reci....

Pan doktor bezesporu vynikající odborník, ale jednání jsem pociťovala jako mírně povýšené. Noha ošetřena v pořádku,ale z ordinace jsem odcházela s pocitem méněcennosti. Asi špatný den. JZ

Nejlepší lékař s kterým jsem se kdy setkala. Vždy mě moc pomohl. A vždy našel to nejlepší řešení. Velice lidský a přátelský.