Aleš Marek, ortoped Olomouc

MUDr. Aleš Marek

Uložit

Ortoped Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

třída Svobody 1067/32, Olomouc
Poliklinika Olomouc s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Moje osobní zkušenost s panem Markem je taková, že když jsem si stěžoval na velikou bolest v koleni, kvůli které jsem nemohl ani chodit ve vzpřímené poloze, bylo mi panem Markem suše řečeno:
"Jste tlustej, musíte shodit, dostanu 30 Kč". a ani na mne nešáhnul. Pro úplnost dodávám, že problém byl takového rozsahu, že se musel řešit později operativně. Osobně jej nepovažuji za lékaře a před jeho kolegy uvádím svoji zkušenost s plným jménem. Jistě toto vyjádření bude číst, tak snad se alespoň zastydí, když už neumí léčit.


Ověřeny pacient

Pan doktor se mi velmi věnoval, správně určil diagnozu a přesto, že šlo o "nadstandartní" péči, tak ji sám navrhl a vypsal papíry pro pojišťovnu (bylo třeba pojistovnu pozadat o zvysenou uhradu). Jsem s ním velmi spokojeny.


Byla jsem u pana Dr. se svou dcerkou a nemůžu si vůbec stěžovat. Pan doktor i sestra byli příjemní, i po odborné stránce nebyl žádný problém


doporučuji


Velmi doporučuji, zase chodím po svých nouhou, bez podpory, Nedám na něj dopostit a všem doporučuji. Šťásková


P

Byla jsem u něj dvakrát a nemohu souhlasit s předešlými hodnoceními. Jak pan doktor, tak sestřička jsou příjemní, vlídní a lidé je mají rádi. O tom vypovídá i plná čekárna.


arogantni chovani lekare i sestry pacient ma pocit ze prisel nevhod kdyz uz se doktor rozhodne ze da obstrik tak zjisti ze ho nema a vy odejdete jak jste prisel


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti