Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Moje osobní zkušenost s panem Markem je taková, že když jsem si stěžoval na velikou bolest v koleni, kvůli které jsem nemohl ani chodit ve vzpřímené poloze, bylo mi panem Markem suše řečeno:
"Jste tlustej, musíte shodit, dostanu 30 Kč". a ani na mne nešáhnul. Pro úplnost dodávám, že problém byl takového rozsahu, že se musel řešit později operativně. Osobně jej nepovažuji za lékaře a před jeho kolegy uvádím svoji zkušenost s plným jménem. Jistě toto vyjádření bude číst, tak snad se alespoň zastydí, když už neumí léčit.

Ověřený profil

Pan doktor se mi velmi věnoval, správně určil diagnozu a přesto, že šlo o "nadstandartní" péči, tak ji sám navrhl a vypsal papíry pro pojišťovnu (bylo třeba pojistovnu pozadat o zvysenou uhradu). Jsem s ním velmi spokojeny.

Byla jsem u pana Dr. se svou dcerkou a nemůžu si vůbec stěžovat. Pan doktor i sestra byli příjemní, i po odborné stránce nebyl žádný problém


doporučuji


Velmi doporučuji, zase chodím po svých nouhou, bez podpory, Nedám na něj dopostit a všem doporučuji. Šťásková


P

Byla jsem u něj dvakrát a nemohu souhlasit s předešlými hodnoceními. Jak pan doktor, tak sestřička jsou příjemní, vlídní a lidé je mají rádi. O tom vypovídá i plná čekárna.


arogantni chovani lekare i sestry pacient ma pocit ze prisel nevhod kdyz uz se doktor rozhodne ze da obstrik tak zjisti ze ho nema a vy odejdete jak jste prisel


Došlo k chybě, zkuste to znovu