Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Zborovská 1245, Hranice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
16 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

NEJLEPŠÍ lékařka jakou jsem zatím poznala. Úžasný profesionál, nic nezanedbala, vše velmi ochotně vysvětlila a navíc byla milá a sympatická. Mohu vřele doporučit.


Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka na světě!!! Chodím k ní přes let. Milá, usměvavá, pečlivá, citlivě vyšetřuje, vše vysvětlí, přátelská, v případě potíží nabídne telefonické zavolání a konzultaci buďto po telefonu či osobně. Měla jsem rizikové těhotenství. Paní doktorka je opravdu odbornice, nic nezanedbá, kdykoli jsem jí mohla zavolat, např. když jsem slabě krvácela, zavolala jsem ji, ihned jsem za ní měla přijet do nemocnice a mimo ordinační hodiny mě vyšetřila, učinila opatření, uklidnila mě. Spousta kamarádek k ní přešla a nemohou si ji vynachválit!!!! Všem vřele doporučuji!!! Pozn. Momentálně je rok na mateřské :-)


Ověřeny pacient

Skvělá lékařka, vstřícná a ochotná.Vše mne mile vysvětlila,není zde problém z dalšími dotazy.
Vřele doporučuji.


S
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka, skvělý člověk Je velmi příjemná, milá a ochotná.
Mohu jen a jen doporučit. Škoda, že už nepůsobí u nás v Lipníku.


R
Ověřeny pacient

K paní doktorce Zhřívalové chodím 2 roky a mrzí mě,že jsem ji nenašla dřív.Doporučila mi ji moje kamarádka a musím říct,že je to bezvadná ženská,která si na nic nehraje a baví se jako rovný s rovným.Vždy vše vysvětlí a perfektně poradí.


profesionální i lidský přístup, ochotná, milá ,popsala bych hodně řádků jen samou chválu. přeji jí hodně zdraví a štěstí nejen v práci, ale i v soukromém životě.takových lidí jako je ona znám velmi málo. iva


Samá spokojenost, vstřícná, prostě samé pozitiva.


Ověřeny pacient

NEJLEPŠÍ, NEJEMPATIČTĚJŠÍ LÉKAŘKA, CO ZNÁM.POMOHLA MI, KDYŽ JSEM POTRÁCELA A I DÍKY NÍ MÁM KONEČNĚ SVÉHO VYTOUŽENÉHO CHLAPEČKA.VÁŽÍM SI JÍ NE JEN JAKO LÉKAŘKY, ALE I JAKO ČLOVĚKA!!!


Paní doktorka NAPROSTO SKVĚLÁ !!!!!Perfektní přístup i komunikace s pacientem. Udělá snad cokoliv, aby pomohla při problému, který vás bude trápit. Je úžasná a je škoda, že nejsou takoví lékaři všichni !!! D O P O R U Č U J I !!!!!!!!!!!!


paní doktorka je báječná. Je milá , hodná a citlivá. Moc mi pomohla. Přeji ji hodně spokojených pacientek. Můžu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti