MUDr. Alena Zdražilová

Uložit

Zubař Více

12 názor

Uložit


Adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Denisovo nábřeží 665, Náchod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil

Paní doktorka je nevrlá a nepříjemná, sice jemná, ale zuby spravovat neumí, kazy pod plombami, dlouhé čekací doby, nepříjemná sestra. Nedoporučuji.

N
Ověřený profil

Už k teto zubařce nechodím,chodila jsem k ní na pravidelné prohlídky a přesto mám kazy pod plombami,plomby spatně udělané,hrůza,všechno na předělání.Podle mých zkušeností velice špatná zubařka.

P
Ověřený profil

“Nedoporučuji. Po letech, která jsme k paní doktorce pravidelně každý půl rok celá rodina chodili, jsme se po přejití k jinému zubaři nestačili divit, krom několika běžných kazů, máme kazy pod plombami (i ty jsou špatně udělané), špatně udělané korunky, špatně dočištěné kanálky apod. Za ta léta jsme do zubů nějaké peníze investovali a můžeme začít znovu.”


E
Ověřený profil

Pravidelně jsme cela rodina chodili na preventivni prohlidky po pul roce a byli nespokojeni,já měla vyštiplou plombu rok,manželovi se víc jak rok kýval zub a zubařka s tím nic nedělala.Přešli jsme k jinému zubaři,mám špatně nasazené korunky,já,manžel i syn máme špatně udělané plomby,manžel pod kývajícím zubem rozvinutý zánět.Teď nám nový zubař bude všechno předělávat.Tuhle zubařku opravdu nedoporučuji!!


P
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce od mala. Jelikož jsem zanedbala preventivní prohlídky, dostavily se bolesti zubů. Nebyla jsem u paní doktorky 5 let. I přesto mě přijmula a provedla ošetření. Domluvili jsme se na dalším postupu léčby. Je milá, vše vysvětlí a informuje o postupu léčby. Mohla me vyřadit z evidence, ale na místo toho mi i po mé nezodpovědnosti příjmula. Jsem již ponaučena a můžu jen paní doktorku doporučit.


A
Ověřený profil

Už k ní nechodím, po dětech mi odcházel jeden zub za druhým a kupodivu mi je musel nový zubař všechny předělat, protože nebyli správně a dostatečně vyplněny, tkáň pod nimi byla v zánětu. Podotýkám, že druhé vyplnění už pojišťovna nehradí. :(
Je pravda, že je ohleduplná, jemná a hodná k dětem, ale to za mě kousat nebude.


Velmi milá a ochotná /ROZUMÍ svému poslání stomatologa/


Ověřený profil

Prvního září zavoláte, že Vám vypadla plomba a dozvíte se, že až do konce září má plno, něco neuvěřitelného. Hlavně, že to dobře rejžuje. Nedoporučuju, dlé mého názoru není milá ani vstřícná a myslím, že to dokážu dobře posoudit, chodím k ní už 7 let. Je nejvyšší čas na změnu. Hlavně nejedná s Váma jako s rovný s rovným. Takže nazdar a už nikdy!


Paní doktorka je ohleduplná a zároveň velmi profesionální. Skvělá, komplexní péče.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


X

Paní doktorka je příjemná a jemná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti