Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Masarykova tř. 62, Plzeň

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Paní doktorka je celkem v pohodě, ačkoliv výtky bych měl, ale sestřička je hodně špatná. Arogantní, nepříjemná, zlá. 14 dní se nedalo do ordinace dovolat (kvůli receptu) a když jsem šel kolem, tak jsem se rovnou stavil pro recept osobně. Sestřička na mě křičela před celou čekárnou, co tam dělám osobně, proč sem nezavolal. Na mojí výtku, že sem to zkoušel, ale prostě sem se nedovolal na mě ještě víc křičela, že to není možné a že lžu. Pak zabouchla dveře a myslela si, že tak nebudou její invektivy vůči mé osobě slyšet, ale k její smůle byla slyšet až ven. Takže takhle opravdu ne. Příště bude řešeno jinak, než jen recenzí.

Naprostá spokojenost, paní doktorka i sestra naprosto v pohodě, vstřícné a korektní jednání, zájem o pacienta a jeho problémy.

Mojí babičce jeden den diagnostikovala "pouhou" virózu, nenasadila vhodnou léčbu, takže další den jsme babičku museli odvézt do nemocnice, kde byl diagnostikován rozsáhlý bakteriální infekt, babička skončila na JIP, kde pobyla celý týden, v nemocnici pak téměř 3 týdny. Po návratu z nemocnice byla MUDr. Vyšatová požádána o kontrolu babičky doma, což přijala velice neochotně. Po kontrole byla na příbuzné arogantní s tím, že se o babičku nikdo nestará, byť ji minimálně 2x až 3x denně někdo z rodiny navštěvoval, připravoval jídlo a poskytoval další potřebnou pomoc. MUDr. Vyšatová je tak dle mého názoru velice neprofesionální a o její "péči" jsem si obrázek udělala.

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička, ochotná zajistit pacientovi komplexní péči i mimo rámec přesahující
své povinnosti.Velice oceňuji osobní přístup.

přijemné vystupování,hledá všechna možná dostupná řešení problému,vše vysvětlí srozumitelně,aby i normální člověk rozuml o co jde

Paní doktorka má všech "P" tj. příjemná, pěkná, pohodová, pomáhající a pamatující si!!! Ráda ji navštěvuji, vždy mi pomůže a poradí. Vřele doporučuji!VEGA

Skvělá paní doktorka

Vynikající a milá doktorka. Lidský přístup a ochotu velmi oceňuji. Díky.

Opravdu vynikající praktická lékařka pro dospělé.

Paní doktorku a sestřičku Andulku máme moc rádi.Holých