Masarykova tř. 62, Plzeň
Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

Naprostá spokojenost, paní doktorka i sestra naprosto v pohodě, vstřícné a korektní jednání, zájem o pacienta a jeho problémy.

Mojí babičce jeden den diagnostikovala "pouhou" virózu, nenasadila vhodnou léčbu, takže další den jsme babičku museli odvézt do nemocnice, kde byl diagnostikován rozsáhlý bakteriální infekt, babička skončila na JIP, kde pobyla celý týden, v nemocnici pak téměř 3 týdny. Po návratu z nemocnice byla MUDr. Vyšatová požádána o kontrolu babičky doma, což přijala velice neochotně. Po kontrole byla na příbuzné arogantní s tím, že se o babičku nikdo nestará, byť ji minimálně 2x až 3x denně někdo z rodiny navštěvoval, připravoval jídlo a poskytoval další potřebnou pomoc. MUDr. Vyšatová je tak dle mého názoru velice neprofesionální a o její "péči" jsem si obrázek udělala.

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička, ochotná zajistit pacientovi komplexní péči i mimo rámec přesahující
své povinnosti.Velice oceňuji osobní přístup.

přijemné vystupování,hledá všechna možná dostupná řešení problému,vše vysvětlí srozumitelně,aby i normální člověk rozuml o co jde

Paní doktorka má všech "P" tj. příjemná, pěkná, pohodová, pomáhající a pamatující si!!! Ráda ji navštěvuji, vždy mi pomůže a poradí. Vřele doporučuji!VEGA

Skvělá paní doktorka

Vynikající a milá doktorka. Lidský přístup a ochotu velmi oceňuji. Díky.

Opravdu vynikající praktická lékařka pro dospělé.

Paní doktorku a sestřičku Andulku máme moc rádi.Holých

Vřele doporučuji. Paní doktorka má skvělý přístup...