Praktický lékař stomatolog
Nám. Slezského odboje 3, Opava

Perfektní péče, nemohu si absolutně na nic stěžovat! Chodím k ní ráda (divné, že?), ničeho se nebojím, paní doktorka komunikuje, vysvětluje, ukazuje se zrcátkem. Sestřička taky milá, hodná. Jsem maximálně spokojena!

S paní doktorkou Tomisovou i sestřičkou Šafránovou jsem maximálně spokojen.Takto si představuji profesionální péči.Platí se u všech zubařů,tady peníze z kapsy vydávám dokonce rád.

MUDr. Tomisová je podle mého názoru nejlepší stomatolog, který se kdy věnoval mým zubům. Ocením, když někdo pracuje s moderními materiály a používá moderní metody práce a to vše kvalitně. Uznávám, že za kvalitní věci se platí, ale takový je systém a takový podle mě má být.

Nerozumím názoru kolegy Martina25, který podle mě skutečně neví, o čem mluví. Většina problémů je spojených se špatnou hygienou pacienta, takže spíš bych viděl problém v neschopnosti čistit si pořádně zuby než v chybách lékaře...

Všichni pacienti dr. Tomisové by si měli vážit, že k ní mohou chodit. A kdo si toho neváží, ať jde jinam. Aspoň se uvolní prostor a čas pro pacienty, kteří mají zájem o kvalitní péči a aktivně k tomu přispívají, jak mohou.

Paní doktorka Tomisová není za můj život první stomatolog, se kterým jsem se setkal, rozhodně však patří mezi ty nejlepší. Nejsem sice odborník na zubařskou práci a nemohu to tedy relevantně posoudit, ale nemám důvod si na ní či jejé práci jakkoliv stěžovat, právě naopak. Již jen myšlenka návštěvy zubní ambulance mne totiž paralyzuje, je mi nevolno, začínají mne bolet úplně všechny zuby a je se mnou poněkud náročnější komunikace, ale paní doktorka je zpravidla trpělivá, chápavá a milá. Jsem u ní spokojen, byť ona se mnou asi méně, protože nejsem právě nejvzornější pacient.

K paní zubařce jsem chodil několik let,ale nebyl jsem z ní zcela spokojen. Několikrát mi opravovala stejný zub během jednoho roku a chtěla za to nehorázné peníze.Můj otec i máti s ní mají podobné zkušenosti... Nedoporučuji.

Jsem nesmírně ráda, že chodím právě k paní doktorce Tomisové. Vím, že je o mě 100% postaráno. Já ani nikdo z rodiny neměl dodneška s paní doktorkou problém. Je velmi příjemná, citlivá, empatická a skvělá lékařka. Sestřička paní doktorky je taky velmi ochotná a milá. Od té doby, co chodím k nim už nemám strach ze zubařů (což někteří mí známí nechápou) :-) Děkuji vám. Sandra

K paní doktorce chodím už několik let. Je pečlivá, příjemná - stejně jako sestřička a navíc vše vysvětlí! Kdyby bylo více takových lékařů:)

Vřele doporučuji.

Vyzkoušela jsem již několik stomatologů, ale doktorku Tomisovou mohu vřele doporučit. Je to tak...vše dobře vysvětlí a snaží se udělat pro pacienta to nejlepší. Je to velice empatický člověk..

Vřele doporučuji. Správný člověk, na správném místě. Nic nezanedbá a vše v klidu vysvětlí.