Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost.
tř. 1. máje 1300, Dobřany

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost. zdraví vnoučat

Paní doktorku jsem nikdy nezažila špatně naladěnou. Pokaždé vyslechne nejen děti,ale i jejich doprovod .Se sestřičkou tvoří dost příjemné prostředí pro malé plačící pacienty .Rozhodně svoji práci dělá dobře.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost.

Je mi to velmi líto, ale máme s paní Dr. Špidlenovou bohužel několik negativních zkušeností. Vnuk zhruba od roka začal šilhat, paní doktorka na opakované dotazy jeho maminky říkala, že se toto řeší až od tří let. Když ho ve třech letech konečně poslala na oční vyšetření, dětská oftalmoložka se zhrozila, že už je pozdě a měli tam být ihned, když se vada projevila. Nyní vnukovi hrozí operace oka v celkové anestezii, v případě časné léčby se tomu dalo zabránit. Kromě toho oba vnuci několik měsíců kašlali, paní dotorka bez rentgenu a laboratorních vyšetření naslepo ordinovala střídavě antibiotika a antialergika. Když dcera přešla s dětmi k jinému lékaři, který po výtěrech nasadil cílenou léčbu, kašel zmizel během týdne a děti jsou bez potíží.

Paní doktorka i sestřička jsou velmi vstřícné. Lékařka s dětmi komunikuje, vysvětluje jim zákrok, pochválí i pohladí. Vyhovuje mi i možnost konzultace po telefonu. Vše je přesně tak, jak bych od lékaře a ostatního personálu očekávala. Za mě a mojí dcerku palec nahoru! :-)

Paní doktorku Špidlenovou jen doporučuji, je to člověk na svém místě, vše dobře vysvětlí, zajímá se o pacienta, vždy ochotná a vstřícná. Když má v péči moje děti právě ona, nemám o ně obavy.

Paní doktorka je skvělá. Super přístup i profesionalita. Milá, hodná, vyjde vstříc, zajímá se. Můžu jen doporučit :)